"Ciao Ciało!" - wrocławska premiera dla dzieci

Radio RAM na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 19.04.2018, 13:19 | Zmodyfikowano: 19.04.2018, 13:19
A|A|A

fot. Michał Matuszak/Novy Ruch Teatr


„Ciao Ciało!” to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w „Ciało! Ciało” nie pozwoli dzieciom nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat.

Nieodłącznym elementem „Ciao Ciało!” są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najnajowa publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

Wrocławska premiera przedstawienia odbędzie się 6 maja, o godz. 17:00 w Barbarze. Rezerwacja miejsc: novyruchteatr@gmail.com, wejściówki w systemie „pay what you want” (płacisz ile chcesz).
Więcej informacji www.facebook.com/NovyRuchTeatr

REKLAMA

To może Cię zainteresować