Scott Bradlee's Postmodern Jukebox po raz pierwszy we Wrocławiu!

Radio RAM na podstawie materiałów wydawcy | Utworzono: 08.05.2018, 20:23 | Zmodyfikowano: 08.05.2018, 20:23
A|A|A

Ale kim właściwie są Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox? Wyobraź sobie hity Beyonce, Britney Spears czy Bruno Marsa w aranżacjach, jakiej nie powstydziliby się: Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Judy Garland czy Nina Simone, a całości towarzyszy akompaniament porywającego mini-big bandu, którego brzmienie przywodzi na myśl Benny’ego Goodmana. Postmodern Jukebox to stale rosnący kolektyw, który aktualnie liczy 70-ciu zmieniających się członków. Jak określił to NPR, grupa Postmodern Jukebox „przerobiła na styl retro 40 najpopularniejszych obecnie hitów”. Najbardziej znaną pozycją (ponad 37 mln wyświetleń  YouTube) jest ich wersja hitu Radiohead „Creep”, którą zamienili w przepiękną balladę. Magazyn People okrzyknął ją jedną z “9 Best Viral Cover Videos of 2015”.

 

Najnowszym utworem Postmodern Jukebox jest jazzowa, nawiązującą do Rat Packa,  wersja utworu Bruno Marsa „That’s What I Like”.

"Opublikowałem pierwsze video w 2009 roku”, opowiada Bradlee, twórca i mózg projektu Postmodern Jukebox. “Byłem spłukany i mieszkałem w Queens w Nowym Jorku. Siedem lat później zdobyliśmy 2 miliony subskrypcji, wyprzedaliśmy koncerty na 4 kontynentach i staliśmy się niesamowitym zespołem. Każdy członek zespołu ma wyjątkowe „supermoce” i osobowość, a ich połączenie zapewnia fanom niezapomniane wrażenia. Chcemy, aby nasi fani zapomnieli na chwilę o rzeczywistości i dołączyli do imprezy rodem z lat 20. w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Chcemy, aby mogli poczuć, jak to było uczestniczyć w Sylwestrze w 1940 roku, którego gospodarzem był Frank Sinatra… a show Postmodern Jukebox jest jedynym miejscem, gdzie można tego wszystkiego doświadczyć w jedną noc!”

Tegoroczna trasa koncertowa w Polsce obejmuje cztery występy. Grupa wystąpiła już w Gdańsku (29 IV, Stary Maneż) i Warszawie (30 IV, Stodoła). Teraz wracają, aby wystąpić 18 maja w Krakowie (Klub Studio) i 19 maja właśnie we Wrocławiu ( Centrum Koncertowe A2 ).

I jeszcze najtrudniejsza i najambitniejsza realizacja video w dorobku kolektywu - klip kręcono ponad 3 miesiące i wzięło w nim udział ponad 40 osób.

Mamy dla Was 10 biletów na koncert Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, które jak zwykle będą rozdawane o różnych porach świata, w Radiu RAM oczywiście :)

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować