Wakacje z Radiem RAM: miejski spacer, joga, blues i kultura. Nadajemy ze Sztuki na Miejscu [POSŁUCHAJ]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 10.08.2021, 12:57 | Zmodyfikowano: 10.08.2021, 13:50
A|A|A

Martyna Siwek Yoga

Sztuka Na Miejscu to przestrzeń, w której sztuka jest na wyciągnięcie ręki – jej nienachalna obecność pozwala na oswojenie się ze światem artystycznym w nieformalnym otoczeniu. Patronat artystyczny nad wystawami organizowanymi w nowej galerii objął rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, prof. Wojciech Pukocz.

Co piątek przez cały miesiąc nadajemy z miejsca, które powstało przy wsparciu Wydziału Kultury Urzędu Miasta Wrocławia, ASP we Wrocławiu, Vertigo Jazz Club & Restaurant oraz Save The World Real Estates.

Po godzinie 16:00 rozmawialiśmy z dyrektorem Wydziału Kultury Jerzym Pietraszkiem o wrocławskim świecie sztuki w pandemicznych czasach.

Po 17:00 odwiedził nas Michał Kluba reprezentujący Vertigo Summer Blues Festival opowiadając o koncertach, które odbędą się w najbliższych dniach w różnych lokalizacjach miasta.

Z Barbarą Celebucka z Innego Centrum rozmawialiśmy o oddolnym zmienianiu miasta i przebiegu sobotniego spaceru po wnętrzach Dworca Głównego z przewodnikiem (i tłumaczeniem na Polski Język Migowy) - zapisy wciąż są otwarte!

Chwilę po godzinie 19:00 odwiedziła nas joginka Martyną Siwek i dyskutowaliśmy o rosnącej popularności jogi w okresie wakacyjnym oraz o możliwościach rozwoju m.in. próbując wyjazdów rekreacyjnych lub deep flow yogi w klubowej atmosferze przy muzyce elektronicznej. 

Do usłyszenia! 

REKLAMA

To może Cię zainteresować