RAM Session - Trelecaster

Maciek Przestalski | Utworzono: 18.01.2018, 23:57 | Zmodyfikowano: 18.01.2018, 23:57
A|A|A

na zdjęciu zespół Trelecaster

Trelecaster grają autorską muzykę instrumentalną, która łączy w sobie elementy jazzu, rocka, folku i bluesa. Spodziewajcie się dobrych melodii, przestrzennego brzmienia, dynamicznej sekcji rytmicznej i porywających improwizacji.

Założycielami zespołu są Jarek Treliński i Piotrek Treliński, ojciec i syn. Jarek to gitarzysta od lat grający w zespole Raz Dwa Trzy (utwór "Trudno nie wierzyć w nic", do którego napisał muzykę, dostał Fryderyka za najlepszą piosenkę roku), Piotrek to gitarzysta młodego pokolenia, swobodnie poruszający się w różnych stylistykach i gatunkach muzycznych. W skład zespołu wchodzą również Żenia Betliński (bas) oraz Wojciech Buliński (perkusja). W Studiu Słuchowiskowym gościnnie zagra z nimi na instrumentach perkusyjnych Tomas Celis Sanchez. Zaśpiewa również wrocławska wokalistka - Natalia Szczypuła.

37. RAM Session w Radiu RAM w czwartek 25 stycznia od 20:00 na 89,8 FM, a także na www.radioram.pl. Retransmisja w niedzielę 28 stycznia w cyfrowej jakości DAB+ Radio Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

Słuchaj Radia RAM i wygraj zaproszenia na RAM Session.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel. Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka, Ania Kłys, Chillove, KAGYUMA, Anna Rejda & Rejdpohone, Yarosh Organ Trio, Girls On Fire, Sam Alty, VERTIGO JAZZ PROJECT oraz Sam & Bart.

REKLAMA

To może Cię zainteresować