8. Noworoczny Koncert Charytatywny we Wrocławiu

Agnieszka Żulewska | Utworzono: 15.01.2018, 18:54 | Zmodyfikowano: 15.01.2018, 18:54
A|A|A

Tego wieczoru odbędą się liczne aukcje charytatywne. Do wylicytowania m.in. weekend dla dwojga w hotelu Sofitel w Paryżu, obraz Milenki - podopiecznej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, koszulka reprezentacji piłkarskiej RP z autografem Roberta Lewandowskiego, obraz z filmu Twój Vincent, koszulka FC Barcelony z podpisami Neymara, Suáreza i Messiego, Toyota Land Cruiser z pełnym bakiem na weekend i inne.

Czeka Państwa wiele muzycznych i kabaretowych niespodzianek, a także gorących emocji przy loterii fantowej (co czwarty los wygrywa!). Wzruszenia i zabawa gwarantowane.

Cały dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, m.in. na domową rehabilitację, zakup materiałów medycznych i pomoc socjalną.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci organizuje i finansuje działanie najstarszego domowego hospicjum dla dzieci na Dolnym Śląsku. Domowego, bo nieuleczalnie chore dzieci przebywają w swoich domach i tam właśnie jeżdżą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pracownicy socjalni i wolontariusze. Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie i przewlekle chore dzieci (do 26. roku życia).

Pozostają one pod opieką domowego hospicjum od kilku dni do kilkunastu lat. Nie można ich wyleczyć, ale można dbać o to, by ich życie było jak najlepsze, m.in. podając leki zmniejszające ból, rehabilitując, lecząc z infekcji czy zapewniając sprzęt medyczny. I wywołując uśmiech na ich twarzach, który też leczy.

Pomagaj i baw się dobrze!
8. Noworoczny Koncert Charytatywny
28 stycznia 2018 r., godzina 17.00
sala główna Narodowe Forum Muzyki

O koncercie i aukcjach także  w rozmowie z Adą Kamińską z Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" i Radkiem Bieleckim z kabaretu Neo-Nówka:

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować