Spędź Święta z Radiem RAM

Monika Jaworska | Utworzono: 22.12.2017, 18:08 | Zmodyfikowano: 22.12.2017, 18:08
A|A|A

fot. CC0 Creative Commons

23 grudnia - w godz. 12-16 Anna Fluder zaprasza na przedświąteczną rozgrzewkę przy Sobotniej Kawie z Edytą Skarżyńską i Igorem Kujawskim, parą aktorów Wrocławskiego Teatru Lalek - będziemy razem szykować rodzinne Święta! 

24 grudnia w godz. 12-16 Krzysztof Majewski i Terry Clark-Ward zapraszają na specjalne wydanie połączonych programów polsko-angielskich Sunday Lunch i Kulinarny Wrocław. Czekają nas opowieści o jedzeniowych zwyczajach, o różnicach w świętowaniu i o Boxing Day w Anglii.

W niedzielę od godz. 16.00 zapraszamy na wieczór wigilijny wypełniony najpiękniejszą świąteczną muzyką!

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 grudnia w samo południe polecamy program, w którym nie zabraknie wesołych i pełnych szczerości rozmów przy świątecznym stole - zapraszamy na spotkanie z całym zespołem Radia RAM. Cztery wspólnie spędzone godziny, podczas których podejmiemy różne świąteczne tematy, będzie tak, jak przy stole przystało. Między innym poopowiadamy o naszych ulubionych potrawach, o tym jak różne są polskie wigilie, jakie filmy polecamy, co nas wzrusza, a co bawi do łez. I czy łatwo się oświadczyć w Święta? 

25 grudnia od godz. 16-20 Bartek Synowiec i opowieści profesora Bogusława Bednarka o tradycjach bożonarodzeniowych, wyjaśnimy znaczenie opłatka, kolęd  i choinki.  Będzie mowa także o Boxing Day.  

W poniedziałek o godz. 20 polecamy retransmisję koncertu, który odbył się w październiku w naszej sali koncertowej, zagrają Adam Bałdych & Helge Lien Trio oraz Tore Brunborg. Zabrzmi świątecznie połączenie polskiego folkloru, muzyki klasycznej i różnych odmian jazzu.

26 grudnia  od godz. 12.00 Krzysztof Majewski i Tobiasz Herman (Studio Kulinarne Browar Mieszczański) o masowym gotowaniu, niemarnowaniu jedzenia, łączeniu smaków tradycyjnych z nowymi.

26 grudnia od godz. 16.00 zaprasza Jan Pelczar, w programie podsumujemy, jakie były tegoroczne Święta? O książkach, filmach, płytach spod choinki, nowo poznanych zwyczajach i pomysłach na czas między Świętami a Nowym Rokiem.

A na świąteczną kolację powtórka urodzinowego koncertu Radia RAM - Mikromusic, największe przeboje zespołu połączone z materiałem z najnowszej płyty pt. "Tak mi się nie chce" - zapraszamy o godz. 20, we wtorek 26 grudnia.

Spędźmy Święta razem z Radiem RAM! 

REKLAMA

To może Cię zainteresować