Kobiecość i szamanizm w Muzycznym Wrocławiu

Maciek Szabatowski | Utworzono: 22.11.2017, 09:26 | Zmodyfikowano: 22.11.2017, 09:26
A|A|A

O solowym projekcie Magdy Pasierskiej, doskonale znajej Wam z płyt formacji Me Myself & I,  opowiadaliśmy Wam pierwszy raz najprawdopodobniej w okolicy lutego tego roku. Piszę o tym,  bo od tamtej MAPA nabrała konkretnych kształtów i już za parę tygodni całość przekuta zostanie w EPkę zatytułowaną po prostu "EP 1". 

Zanim to jednak się stanie , spotkamy się dziś wspólnie z Magdą na 89,8 FM,  by przypomnieć Wam wydane już przez nią kompozycje oraz przedpremierowo zaprezentować "Kobieton" -  osobisty oraz nacechowany kobiecością utwór, który - jak w przypadku całości działań MAPY - wyrażony zostanie już wkrótce także w warstwie choreograficznej i wizualnej.Szczegóły zdradzimy Wam wspólnie z naszym gościem po g. 18:00.


Paweł Klimczak, znany szerzej - szczególnie fanom wrocławskich klubów - jako Naphta, to osoba, która żyje muzyką od A do Z.  Jest nie tylko dj-em i producentem,  lecz o muzyce pasjami pisze i nie boi się jej odważnie recenzować, w tym także na falach jednej z wrocławskich rozgłośni. Po godzinach edukuje oraz szkoli, również najmłodszych,  z umiejętności dj-skich.  Ten wrocławski producent  na początku przyszłego roku wyda swój drugi album, tym razem nakładem Astigmatic Records. "Naphta And the Shamans" to zapis wielu sesji studyjnych Pawła z najróżniejszymi muzykami. I to właśnie wątek zderzenia wrażliwości producenckiej z umiejętnościami muzyków, których nasz dzisiejszy gość spotkał w ostatnich kilkunastu miesiącach na swojej drodze uczynimy jednym z najważniejszych wątków naszego dzisiejszego spotkania przy Karkonoskiej 10.

Rozmowa z Naphtą na naszej antenie już dzisiaj po g. 19:00.

Zapraszam serdecznie!
Maciek Szabatowski


REKLAMA

To może Cię zainteresować