"Półka z książkami" poleca Krasnoludkowy Poranek Literatury

Anna Fluder | Utworzono: 05.09.2017, 13:12 | Zmodyfikowano: 05.09.2017, 13:12
A|A|A

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego przy "Półce z książkami" dedykowaliśmy najmłodszym wrocławianom. Wszystkim uczniom życzymy, by obok lektur udało się znaleźć jeszcze czas na czytanie bajek i książek dla przyjemności. Od najmłodszych lat bohaterowie i ich przygody czarują nasz świat, rozbudzają wyobraźnię i często zostają z nami na zawsze, o czym przekonała się Wioletta Samborska, Dyrektor Biura Promocji Miasta i Turystyki, jej siedmioletnia córka Ola też ma już swoich bohaterów:

Tymczasem wrocławskie krasnale  wiedzą, jak ważne dla dzieci jest słuchanie bajek.  Dlatego już w najbliższy weekend w niedzielne przedpołudnie, skrzaty zapraszają  do Parku Staromiejskiego na Festiwal Krasnoludków, gdzie znane i lubiane postaci świata kultury czytać będą  różne ciekawe historie:

Wśród czytających bajki będzie znany aktor Andrzej Grabowski oraz zaprzyjaźniona z krasnalami budzącymi co rano Wrocław szefowa Radia RAM Monika Jaworska. A co będzie do posłuchania? O Festiwalu Krasnoludków 2017 więcej znajdziesz TUTAJ.

REKLAMA

To może Cię zainteresować