Lana Del Rey - "Lust For Life" - płyta tygodnia

Radio RAM na podst. materiałów wydawcy | Utworzono: 01.08.2017, 21:49 | Zmodyfikowano: 01.08.2017, 21:49
A|A|A

Pierwszy singiel ukazał sie jeszcze w lutym.  „Love" w przeciągu 24 godzin znalazł się w top10 iTunes aż w 50 krajach. W Polsce wylądował na #2. Reżyserem klipu jest Rich Lee.

Potem... potem pojawiła sie piosenka "Coachella - Woodstock in my mind", ktora pierwotnie miała nie pojawić się na  nowym albumie  "Lust For Life".  Ale ostatecznie na nim jest.

Wreszcie pod koniec maja przyszedł czas na duet z The Weeknd'em,  "Lust For Life" -  oficjalny singiel promujące nowe wydawnictwo.

Na całość przyszło czekać aż do lata.  Do 21 lipca. Materiał na płytę powstał we współpracy z Rickiem Nowelsem – wieloletnim producentem muzycznym Lany Del Rey. Piosenkę „Love" współtworzyli także Benny Blanco oraz Emile Haynie. Na krążku ponadto usłyszymy wielu ekscytujących gości. Na albumie gościnnie wystąpili: The Weeknd, A$AP Rocky, Playboi Carti, Stevie Nicks oraz Sean Ono Lennon.

Artystka podsumowuje zapowiedź swojego nowego albumu w następujący sposób: „Moje pierwsze cztery albumy zrealizowałam głównie dla siebie, ale ten nadchodzący powstał z myślą o moich oddanych fanach, z którymi wiele mnie łączy."

REKLAMA

To może Cię zainteresować