Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - wakacyjny lipiec

Krzysztof Majewski | Utworzono: 08.07.2017, 18:10 | Zmodyfikowano: 08.07.2017, 18:10
A|A|A

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar. 

W lutym rozmawialiśmy o świetle: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W czerwcu zwolniliśmy:  POSŁUCHAJ TUTAJ.

Czas na lipiec, który pogodę ma zmienną, ale miesiącem jest wyjazdowym. Zwiedzamy więc i wprowadzamy do domów pamiątki z podróży. Sprawdzimy też jakie style najbardziej do ciepła i zieleni pasują. Jak przygotować dom na atak słońca, albo jak parę ciepłych promienii mu dodać. 

LIPIEC: 

ODCINEK #1:

W pierwszym lipcowym odcinku rozmawialiśmy o stylu marynistycznym i najnowszym trendzie, który jest dość nietypowy, ale łatwo wprowdzić go do domu, opowiadał Paweł Wilczyk - deokrator wnętrz: 

ODCINEK #2: 

Tym razem na warsztat bierzemy roślinność i zieleń wszelaką. Taką zamknięta w pojemniku, ale i w pokoju. Czasami antysmogową. Opowiada Sylwia Wrona z Zielonej Wrony:

ODCINEK #3:

Wojciech Trybuła z QUERCUS opowiada jak zrobić, zająć się i zrelaksować na tarasie. Idealny na lato, najbliższy naszego domu ogród.:

ODCINEK #4:

Skoro wakacje, to odpowiadamy, co zrobić, żeby urlopowe zdobycze nie zagraciły nam mieszkania, a stały się jego wartościową częścią. Podpowiadają: Anna Drozd i Beata Łańcuchowska z Pani to potrafi :

Fot. Zielona Wrona

Fot. Zielona Wrona

 

Fot. Zielona Wrona

Fot. Zielona Wrona

REKLAMA
Dźwięki

To może Cię zainteresować