Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - polski maj

Krzysztof Majewski | Utworzono: 07.05.2017, 08:01 | Zmodyfikowano: 07.05.2017, 08:01
A|A|A

Zapraszamy na cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomogą wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznamy specjalistów od designu, odkryjemy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiemy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który będzie idealnie pasował do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, porozmawiamy o tradycji i nowoczesności. 


Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar

W lutym rozmawialiśmy o świetle, POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Czas na maj. Będzie o Polsce. W ostatnich latach królował styl skandynawski. Bez wątpienia istnieją style: angielski czy francuski. W maju zajmiemy się projektantami, designem czy folkiem, ale polskim.

MAJ: 

ODCINEK #1:

Na początek, czyli na koniec majówki zastanawialiśmy się, czy można w domu zmienić coś na wiosnę nie robiąc generalnego remontu i nie wydając grubych tysięcy. Otóż, da się, a udowadniała Natalia Kucharska - architekt wnętrz z Formea Studio: 

 

ODCINEK #2:

Tym razem zajęliśmy się stylem polskim. Ile w nim folkowych wzorów, a ile Soplicowego dworku. I co z tego można zastosować w domu? Tłumaczy Aldona Midoszuewska specjalistka od marketingu wnętrz:

ODCINEK #3:

Folk kojarzy nam się głównie z muzyką i tradycyjnymi wzorami. Czy te wzory można zastosować np. przy wystroju wnętrz? Radził i odpowiadał Robert Gaweł:

ODCINEK #4:

W odcinku czwartym sprawdzamy kogo się teraz kupuje, kogo trzeba mieć, a już chociaż znać. Opowiada Szymon Hanczar z Akademii Sztuki Pięknych we Wrocławiu:

ODCINEK #5:

W ostatnim, majowym, odcinku opowiadamy o dodatkach, tworzonych przez polskich projektantów. W tym roku wyjątkowo popularne są specjalne, mapy i deski, opowiada Malwina Bąkowicz z Natura Rzeczy:

Fot. EcoFormat 

Fot. Wovich

Fot. folkstar

REKLAMA

To może Cię zainteresować