Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - światło w lutym

Krzysztof Majewski | Utworzono: 24.02.2017, 09:05 | Zmodyfikowano: 24.02.2017, 09:05
A|A|A

Fot. ITALMEBLE

Przed nami cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomogą wybrać nam spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznamy specjalistów od designu, odkryjemy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiemy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który będzie idealnie pasował do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, porozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu w Radiu RAM patronuje Galeria Wnętrz Domar.

W lutym, miesiącu wyjątkowo ciemnym, skupiliśmy się na świetle. Jak świecić, czym, gdzie i czy w ogóle? Na te pytania odpowiedzieliśmy przy pomocy specjalistów. Są porady ogólne, są też konkretne przykłady. Oto, co już usłyszeliśmy w Domowej Galerii Stylu:

LUTY:

ODCINEK #1:

Gościem pierwszego premierowego odcinka Domowej Galerii Stylu Radia RAM była Magdalena Kasprzyca z Hanczar Studio. Opowiedziała, jak świecić, gdzie i czym? Zastanawialiśmy się, czy światło nam służy i jak zrobić żeby nie szkodziło. A także staraliśmy się znaleźć złoty środek pomiędzy tradycją a nowoczesnością.

ODCINEK #2:

Kontynuujemy temat światła. Tym razem naszym gościem była Ewa Romanow - Głowacka z wrocławskiej Akademii Wnętrz. Rozmawialiśmy o tworzeniu nastroju, magicznego klimatu światłem. Czy to możliwe czy nie? I czym jest teatr cieni?

ODCINEK #3:

Ostatni odcinek w lutym to podsumowanie tematów związanych ze światłem i odpowiedź na pytanie, czym właściwie świecić? Jakie są trendy modowe, co wypada, a czego lepiej unikać? O lampach i świetle, która dobrze mieć w domu, opowiada Małgorzata Worobiec, specjalistka od oświetlenia z Max-Fliz.

Fot.  ITALMEBLE

Fot. Ludwik Styl

Fot. Sharda HomeREKLAMA

To może Cię zainteresować