Przepis na miłość - znamy zwycięzców konkursu!

Radio RAM | Utworzono: 13.02.2017, 00:49 | Zmodyfikowano: 13.02.2017, 00:49
A|A|A

Zwycięska para Agata i Sebastian

Nie było łatwo, bo uczucia często tak trudno ubrać w słowa. Jesteśmy różni i różne są też nasze recepty na szczęśliwy związek, ale wszystkie miłosne historie mają w sobie coś fantastycznego. W Radiu RAM szukaliśmy "przepisów na miłość", by dowiedzieć się, co sprawiło, że się zakochaliście i jak dbacie o tę miłość?

Najciekawsze historie codziennie nagradzaliśmy upominkami, a dodatkowo w piątek zgodnie z regulaminem wybraliśmy ścisłą czołówkę 5 par, które zakwalifikowały się do gry o wycieczkę wartości 3000 złotych. Wielki Finał miał miejsce w sobotę 11 lutego w wyjazdowym studiu Radia RAM na terenie DH Renoma. Na miejscu w Renomie już od godziny 12:00 na Sobotnią Kawę i rozmowy ze znanymi wrocławskimi parami zapraszała Anna Fluder. A od godz. 13.00 Bartosz Synowiec poprowadził ostateczną miłosną rozgrywkę konkursową.W finale konkursu o romantyczną podróż walczyli:

Łukasz: Weź jedno szczere uczucie. Zmiksuj je ze szczyptą zrozumienia. Dorzuć nieco pasji. Wstrząśnij. Nie zamrażaj. Nie gotuj. Podawaj w temperaturze pokojowej.

Katarzyna: Receptą na miłość i trwały związek jest w pierwszej kolejności pokochanie siebie! W przeciwnym przypadku prawdziwa miłość do kogokolwiek jest niemożliwa. Pozdrawiam gorąco!

Anka: Mój przepis na miłość - skręcić kolano w trakcie nauki jazdy na snowboardzie w obecności wypatrzonego ukochanego, który akurat jest jedynym kierowcą w ekipie :-) zawiózł mnie do szpitala i tak już 7 rok jesteśmy razem :-) trochę dramatycznie i zupełnie przypadkowy ten upadek, ale podzialało :-) Kolano zdrowe, a miłość kwitnie :-)  

Sebastian: Przepis na miłość: Zachować nieco tajemniczości jak James Bond. Nie mieszać! Wstrząsnąć od czasu do czasu czymś pozytywnym. Cierpkie chwile traktować jak oliwki w Bondowym drinku. Dodatek, który pozwala docenić całość. I tyle ;) 

Iwona: 13 lat temu pomyślałam o moim teraźniejszym narzeczonym (wtedy był moim kolegą ze szkolnej ławki) "On jest takim dobrym człowiekiem, fajnie byłoby, gdyby został moim mężem" :) Mężem zostanie w tym roku, a jego dobro mnie najbardziej urzekło i sprawia, że z dnia na dzień kocham go coraz bardziej :) pozdrawiam cała RAM-ową ekipę!

Finał konkursu podzielony był na dwa etapy. W pierwszym każda z par miała na terenie DH Renoma wykonać zdjęcie pt. "Kadry pełne miłości". Uczestnicy mogli zaglądać do rozmaitych zakątków Renomy, a forma zdjęcia była dowolna. Komisja konkursowa złożona z gości Sobotniej Kawy, przedstawiciela sponsora czyli DH Renoma oraz Radia RAM wybrała trzy najlepsze fotografie. Ich autorzy przeszli do drugiego etapu konkursu zatytułowanego "Miłosna rozgrywka".

zdjęcie konkursowe Kasi:

zdjęcie konkursowe Iwony:


zdjęcie konkursowe Sebastiana:


W tym etapie uczestnicy odpowiadali na rozmaite pytania związane z Walentynkami i słynnymi bohaterami miłosnych historii. Nasi finaliści wykazali się niesamowitą wiedzą i miłosnym dopasowaniem, o zwycięstwie zadecydował jeden punkt! Po podsumowaniu wszystkich konkurencji tryumfującą parą okazali się Sebastian i Agata i to oni pojadą na romantyczną wycieczkę we dwoje! Gratulujemy! 

Przypomnijmy: na dobry początek naszych spotkań walentynkowych w specjalnym wydaniu Sobotniej kawy, pojawili się Agata Dzikowska, dziennikarka telewizyjna, z mężem Karolem Sworowskim. W tym roku będą obchodzić 18. rocznicę ślubu, a opowiedzieli nam m.in. o tym, jak to wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywały, że to małżeństwo nie może się udać:Na zdjęciu z dziećmi Mają i Michałem

Nadia Szagdaj, pisarka i autorka cyklu książek z Klarą Schulz oraz jej mąż Jacek Gutowski przyznali, że ich przepis na miłość to wspólna praca. I kiedy żona tworzy mrożące krew w żyłach kryminały, to mąż, choć dobrze czuje się w kapeli o mocnych rockowych brzmieniach, na wszelki wypadek schodzi jej z drogi:

Kolejną walentynkową parą w naszym studiu byli Daria i Mateusz Masternakowie. Wrocławski bokser przyznał, że to na ringu było pierwsze "starcie" z przyszłą żoną, tak się poznali, bo Daria również trenuje boks. Kiedy Mateusz wychodzi do walki, to nawet w największym gwarze usłyszy głos żony:

Na koniec przybyli, by osobiście zaprosić na najbliższy koncert RAM Session, bohaterowie tego wydarzenia Ania Szul i Waldek Maszyński. Prywatnie są parą, a w duecie Chillove zagrają i zaśpiewają dla nas utwory z płyty „29/9“ i zapewne także ulubiony utwór niespełna trzyletniej córeczki Zuzi:REKLAMA

To może Cię zainteresować