Sunday Lunch we Wrocławiu

Maciek Przestalski, Terry Clark-Ward | Utworzono: 05.04.2016, 10:17 | Zmodyfikowano: 05.04.2016, 08:17
A|A|A

Audycja na żywo w każdą niedzielę w samo południe na 89,8 FM po polsku i po angielsku - żeby było smacznie i zdrowo, są zachowane dobre proporcje językowe. Prowadzi polsko-angielski duet męski: Maciej Przestalski i Terry Clark-Ward. Maciek jest dziennikarzem Radia RAM, a Terry nauczycielem języka angielskiego, Anglikiem, który od lat mieszka we Wrocławiu i pierwsze radiowe szlify zdobywał tworząc cykl pt. Strefa angielskiego w Radiu RAM. W programie angielskie zagadki dotyczące polskiej kuchni (np. co to jest: Cabbage parcels stuffed with rice and mincemeat, served with tomato sauce? Odpowiedź: gołąbki), ale też usłyszysz opowieści o angielskich przysmakach i obyczajach. Gośćmi są obcokrajowcy mieszkający we Wrocławiu. W Radiu RAM co niedziela od 12 do 14 serwujemy "Sunday Lunch", dobrze podane polsko-angielskie i angielsko-polskie rozmowy o nas, o naszym mieście i muzyce.

Tune in to Wroclaw's Radio RAM 89,8 FM for "Sunday Lunch" every Sunday, starting this Week at 12, high noon, when you'll hear Maciek Przestalski and me, Terry Clark-Ward, discussing culture and playing only the best grooves. Zapraszamy!


"Jeśli kultura to sposób na zrozumienie, co to znaczy być człowiekiem, to podział na amatorów i profesjonalistów jest zupełnie bezzasadny (...) Wszyscy oddychamy, ale nie dzielimy się na oddychających amatorsko i profesjonalnie. A kultura jest dla nas jak powietrze, potrzebujemy jej" - tak w audycji Sunday Lunch mówił nam Chris Baldwin - kurator ESK Wrocław 2016 ds. preformance. Spotkaliśmy się na tydzień przed weekendem otwarcia.

REKLAMA

To może Cię zainteresować