Sunday Lunch z Chrisem Baldwinem

Maciek Przestalski | Utworzono: 13.01.2016, 20:36
A|A|A

"(...) Wszyscy oddychamy, ale nie dzielimy się na oddychających amatorsko i profesjonalnie. A kultura jest dla nas jak powietrze, potrzebujemy jej" - tak w audycji Sunday Lunch mówił nam Chris Baldwin - kurator ESK Wrocław 2016 ds. preformance. Spotkaliśmy się na tydzień przed weekendem otwarcia.

Więcej o weekendzie otwarcia na stronie ESK: TUTAJ


Sunday Lunch - to nowy program w Radiu RAM dla mówiących po angielsku i dla tych, którzy chcą się uczyć języka Szekspira. Audycja na żywo w każdą niedzielę w samo południe na 89,8 FM. Prowadzi polsko-angielski duet męski: Maciej Przestalski i Terry Clark-Ward. Maciek jest dziennikarzem Radia RAM, a Terry nauczycielem języka angielskiego, Anglikiem, który od lat mieszka we Wrocławiu i pierwsze radiowe szlify zdobywał tworząc cykl pt. Strefa angielskiego w Radiu RAM. W programie angielskie zagadki dotyczące polskiej kuchni, ale też i opowieści o angielskich przysmakach i obyczajach. Gośćmi są obcokrajowcy mieszkający we Wrocławiu. W Radiu RAM co niedziela od 12 do 14 serwujemy "Sunday Lunch", dobrze podane polsko-angielskie i angielsko-polskie rozmowy o nas i naszym mieście. 

Tune in to Wroclaw's Radio RAM 89,8 FM for "Sunday Lunch" every Sunday, starting this Week at 12, high noon, when you'll hear Maciek Przestalski and me, Terry Clark-Ward, discussing culture and playing only the best grooves. Zapraszamy!

REKLAMA

To może Cię zainteresować