Kolektyw Subwena dziś w Radiu RAM

Maciek Szabatowski | Utworzono: 14.05.2014, 11:04
A|A|A

W pierwszej godzinie „Muzycznego Wrocławia” gościem będzie Radek Miszczak, współautor leksykonów muzyki hip-hop "Beaty, rymy, życie" oraz soul i r&b "Dusza, rytm, ciało". Porozmawiamy m.in. o kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz o fenomenie czeskich festiwali, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę fanów dobrej muzyki z południa Polski. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, jak zorganizować duży festiwal i dlaczego wrocławskim promotorom ta sztuka się jak dotąd nie udała.
Po godz. 19 w studiu Radia RAM pojawią się didżeje MacBeat oraz DT z kolektywu Subwena. Powiedzą o szczegóły planowanej na 17 maja w klubie Puzzle imprezy, której gwiazdą będzie brytyjski producent Jim Coles znany jako OM Unit.

http://www.youtube.com/embed/Z1UhMdu53Ak?rel=0

Coles to były turntablista, który w ubiegłym roku wydał doskonale oceniany album "Threads". To mieszanka tak różnych stylów, jak hip-hop, jungle, aż po ciężkie brzmienia basowe. Selekcji najlepszych basowych numerów, w tym także zaproszonego do Wrocławia producenta, specjalnie dla słuchaczy Radia RAM dokonają twórcy kolektywu dj'skiego Subwena - wrocławscy aktywiści od lat promujący muzykę drum&bass w naszym kraju.

http://www.youtube.com/embed/hiFGxAOtGNw?rel=0

Program „Muzyczny Wrocław” na antenie Radia RAM w środę, 14 maja, od godz. 18 do 20.
Maciek Szabatowski

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować