Ryanair likwiduje 4 połączenia z Wrocławia?

Radio RAM | Utworzono: 13.01.2014, 20:58 | Zmodyfikowano: 14.01.2014, 15:12
A|A|A

fot. radioram.pl

Decyzja nie jest jeszcze przesądzona, bo jak mówi prezes wrocławskiego lotniska Dariusz Kuś, rozmowy wciąż trwają.

Jak dowiedzieliśmy się, Ryanair rozważa korektę siatki połączeń i wycofanie się z lotów do Brukseli, Wenecji, Malmo i Bournemouth, bo brakuje mu samolotów.

- Sprawa wyjaśni się do końca stycznia, wtedy dowiemy się, jak ostatecznie będzie wyglądać letnia siatka połączeń. Jeśli chodzi natomiast o loty do Brukseli obsługiwane przez Ryanaira, to tego kierunku będziemy żałować najmniej, bo równolegle na ten kierunek wejdzie Eurolot – mówi Kuś:

Jednocześnie prezes wrocławskiego lotniska zapowiada, że wiosną pojawią się nowe połączenia. Pod marką Etihad Regional z Wrocławia polecimy do Berlina. Eurolot wprowadzi loty do Zurychu, Brukseli, Mediolanu i Paryża. Do siatki wrócą również połączenia z Gdańskiem, a po tym, jak z obsługi połączeń do Niemiec wycofał się PLL LOT, Lufthansa wprowadza dodatkowy poranny rejs do Monachium.- W sumie w roku 2014 otwieramy pięć nowych kierunków regularnych. Takiej oferty oczekiwali przede wszystkim nasi klienci biznesowi. Ale nowością będą także połączenia czarterowe. To osiem nowych kierunków m.in. na Maderę czy do Markowa. Bardzo mocno zabiegamy także o uruchomienie połączeń czarterowych do Rosji, bo jest duże zainteresowanie Wrocławiem – mówi Dariusz Kuś.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować