Zapraszamy na przygodę do Doliny Baryczy – nocleg w lesie! Konkurs w Radiu RAM

Anna Fluder | Utworzono: 30.07.2022, 11:12 | Zmodyfikowano: 30.07.2022, 11:12
A|A|A

fot. obrazylasu.pl

Chcesz spędźcie noc w lesie słuchając jego dźwięku oraz popatrzeć w korony drzew i zobaczyć rozgwieżdżone niebo, obudzić się razem z pierwszymi promieniami słońca? A to wszystko wisząc w namiocie zamocowanym między drzewami. Teraz to możliwe.

W sobotnie popołudnie zapraszamy na konkurs w Radiu RAM. Można wygrać voucher na nocleg w Lesie w Dolinie Baryczy w wiszącym namiocie dla dwojga. Do zabawy zapraszamy od 12.00 do 16.00.

Nie oferujemy luksusów, ale niezapomniane wrażenia i emocje, z dala od hałasu, zgiełku miasta, ludzi i stresu. Nie ma toalety ani łazienki, za to słychać odgłosy lasu i zwierząt. Przez chwilę wrócicie do natury, od której człowiek ciągle ucieka. Leżąc w namiocie zawieszonym nad ziemią, będziecie mogli przez siateczkowy sufit obserwować gwiazdy i naprawdę poczuć magię lasu. Namioty montujemy my lub możecie zrobić to sami. Namiot możecie używać na prywatnym gruncie lub na terenie lasów w wyznaczonych strefach bushcraftowych. Czas montażu to ok. 10-15 min. Nocleg w namiocie proponujemy połączyć z jednym z naszych spacerów po lesie.

Zapraszają:  www.obrazylasu.pl 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować