Czekają na nas! W Ekostraży dzień otwarty już w niedzielę

Anna Fluder | Utworzono: 13.07.2022, 21:14 | Zmodyfikowano: 13.07.2022, 21:14
A|A|A

fot. Ekostraż

17 lipca, czyli już w najbliższą niedzielę, odbędzie się dzień otwarty w EKOSTRAŻY. Przeżywamy dramat, jeśli chodzi o psy - mówi nam MARTA ZIENKIEWICZ-BARAŃSKA. Adopcje aktualnie są sporadyczne, a interwencji jak zwykle sporo (z kotami jakby trochę luźniej). Stąd właśnie pomysł na dzień otwarty teraz, w lipcu - może ktoś znajdzie swoją drugą psią/kocią połówkę?

6 sierpnia startuje EKOSTRAŻ NA CHILLU w Basen Beach Bar - czyli odbywający się co roku piknik. Będą warsztaty o dzikich zwierzętach (jeżach, nietoperzach) warsztaty z pierwszej pomocy dla psa (w tym pokazujemy na fantomie, jak zrobić RKO), wspólne wyplatanie mat węchowych i szarpaków, atrakcje dla dzieci, konkursy, zabawy, licytacje na rzecz zwierząt, koncert Glorii Janeczek i na koniec impreza z dj. Pojawią się adopciaki i pieski czekające na dom, opowieści o ostatnim roku i najciekawszych interwencjach. Wstęp i atrakcje bezpłatne. Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/EKOSTRAZ  

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ ul. Miłoszycka 67.

Łatek uratowany z zakniętego kojca ma dom tymczasowy u Natalii Grosiak. A 4 września planowany jest koncert Mikromusic na rzecz zwierzaków.

REKLAMA

To może Cię zainteresować