„Ból i blask” na plenerowym ekranie. Radio RAM zaprasza na pokazy arcydzieł światowej kinematografii

Radio RAM | Utworzono: 24.06.2022, 10:39 | Zmodyfikowano: 24.06.2022, 10:39
A|A|A

Ból i blask, reż. Pedro Almodovar

Na radiowym, żółtym kocu zasiadły Agata i Aleksandra, które same siebie określają jako RAM-ofanki.

Były też konkursy i nagrody dla naszych słuchaczy, którzy odwdzięczali się wyznaniami.

Kolejny seans pod gołym niebem 9 lipca. Na ten dzień zaplanowano projekcję japońskiego filmu animowanego "Mirai" w reżyserii Mamoru Hosoda. Film miał swoją premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie spotkał się z entuzjastycznym odbiorem międzynarodowej publiczności i mediów. Pokazy filmowe we Wrocławiu to przedsmak wielkiego kinowego święta, które rozpocznie się we Wrocławiu 22 lipca.

Pokazy filmowe wyświetlane będą w dwie pierwsze soboty lipca, jako przedsmak wielkiego kinowego święta, które czeka nas pod koniec miesiąca: 22. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty (21-31 lipca, do 7 sierpnia również online).

2 lipca: projekcja filmu „Ból i blask” – to arcydzieło, najlepszy i zarazem najbardziej osobisty film hiszpańskiego mistrza Pedro Almodovara

9 lipca: projekcja japońskiego filmu animowanego "Mirai" w reżyserii Mamoru Hosoda. Film miał swoją premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie spotkał się z entuzjastycznym odbiorem międzynarodowej publiczności i mediów.

Udział w  seansach jest bezpłatny, obowiązuje limit miejsc. Start seansu o godz. 21.00, otwarcie strefy dla widowni godz. 19:45

Dla naszych Słuchaczy mamy jak zwykle zaproszenia specjalne: tylko na antenie Radia RAM do wygrania dwuosobowe zaproszenia na seans z gwarancją miejsca i  z pakietem prezentów – gadżetów radiowych (koc dla dwojga, kubki, smycze i torba plażowa).

Słuchaj Radia RAM, baw się z nami w kino i wygraj wyjątkowy wieczór!

REKLAMA

To może Cię zainteresować