Dzień Dziecka z prezentami do wygrania w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 30.05.2022, 13:32 | Zmodyfikowano: 30.05.2022, 13:32
A|A|A

W każdym programie będzie można wygrać zestaw nagród. Na zestaw składają się następujące prezenty:

1. dwuosobowe zaproszenie do Energylandii w Zatorze na cały dzień zabawy

2. słodycze od Śnieżki

3. zaproszenie dla 2 osób na pływalnię letnią ORBITA

4. voucher do Zakładu Lodziarskiego Meistersztyk

5. interaktywna książka dla dzieci od Wrocławskiego Teatru Pantomimy

6. gadżety Radia RAM

 INFORMACJE OD SPONSORÓW:

Dzień Dziecka w Energylandii świętować będziemy od 1 do 4 czerwca!  Podczas czterodniowego świętowania Dnia Dziecka każdy dzień zaskakiwać będzie dodatkowymi atrakcjami oraz nagrodami, które czekać będą na najmłodszych Gości Energylandii. Rozdanych zostanie aż 20 tysięcy gadżetów! Każdego dnia przygotowano wyjątkowe pokazy Energylandia Show, modelowanie balonów, warsztaty kuglarskie, możliwość zakręcenia kołem i wygrania nagród, a także uwielbiana przez dzieciaki wata cukrowa! Zwieńczeniem wspaniałej zabawy będzie Wielka Parada, która wystartuje na 15 minut przed zamknięciem Parku. Wezmą w niej udział wszyscy artyści i animatorzy znani ze scen widowiskowych Energylandii.

Meistersztyk, ul. Świętego Antoniego 21 we Wrocławiu to kraftowa lodziarnia i eclerownią. Produkcja lodów i słodkości to ich pasja. Wpadnijcie poznać świat autorskich receptur i niespotykanych smaków.


Książka Pantomima pełna jest interaktywnych zabaw, które w sposób prosty, ale nastawiony na pracę wyobraźni, tłumaczą pojęcia charakterystyczne i ważne dla pantomimy, m.in.: mimika, gest, iluzja, choreografia. Każde z haseł wyjaśnione jest za pomocą zabaw i gier z wykorzystaniem wielu technik drukarskich. „Pantomima" jest książką do wysuwania, ugniatania, przesuwania, animowania, dotykania, kręcenia.

REKLAMA

To może Cię zainteresować