Zabawna, błyskotliwa i wciągająca od pierwszej do ostatniej strony. „Wina wina” to komedia kryminalna najwyższej jakości!

Radio RAM, Radio RAM, mat. prasowe | Utworzono: 29.07.2021, 10:46 | Zmodyfikowano: 29.07.2021, 10:46
A|A|A

fot. mat. prasowe

Kiedy Agata Śródka, „panna z odzysku” – restauratorka i celebrytka, postanawia założyć winnicę w gościnieckim pałacu, nie spodziewa się, że ta przygoda zaprowadzi ją w sam środek morderczej intrygi, której ofiarami padną jej były mąż, młoda rywalka i leciwa dama. Niewiele zabraknie, żeby i ona sama straciła życie.

Skrywane przez lata sekrety wylewają się wraz ze strumieniami znakomitego wina, nie każdy okazuje się tym, za kogo się podaje, a prowadzący śledztwo gubią się w gąszczu tajemnic i kłamstw. Legenda cysterskiego zakonu odżywa i niespodziewanie ujawnia prawdziwe pragnienie winiarza, pomagając w zdemaskowaniu mordercy, choć wszystko to i tak... wina wina.

- Jeżeli tak jak ja lubicie charakterne postacie, z pewnością spodoba się wam bohaterka tej książki. Wina wina to zabawna i lekka komedia kryminalna, nadająca się w sam raz na relaksujące wieczory – poleca Jacek Galiński, jeden z najpopularniejszych polskich autorów komedii kryminalnych i twórca bestsellerowej serii o emerytce Zofii Wilkońskiej.

W księgarniach od 1 września 2021.

REKLAMA

To może Cię zainteresować