Lecimy z Wrocławia na wakacje 2021 [POSŁUCHAJ]

Jan Pelczar, MP, ID | Utworzono: 18.06.2021, 11:57 | Zmodyfikowano: 18.06.2021, 11:57
A|A|A

Fot. Iwona Diakowska


Rok temu mało kto decydował się, by polecieć na wakacje. Pandemia zatrzymała ruch także na wrocławskim lotnisku. Teraz terminal ponownie się zapełnia. O tym, gdzie wybierają się tego lata podróżni z Wrocławia oraz o wprowadzonych dla turystów ułatwieniach opowiadał Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.Jakie są teraz zasady latania? Jak linie lotnicze i obsługa lotniskowa dbają o bezpieczeństwo pasażerów? Najważniejsze i najbardziej aktualne informacje na temat tegorocznego podróżowania przedstawił nam Tomasz Lenart, kierownik działu obslugi pasażerskiej we wrocławskim Porcie Lotniczym.


O sytuacji całej branży lotniczej, zahamowanej przed rokiem na długie miesiące, a dziś starającej się o powrót do poziomów z 2019 roku oraz o perspektywach rozwoju wrocławskiego lotniska rozmawialiśmy na koniec Strefy Stylu. Gościem Radia RAM był Dariusz Kuś, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Wkrotce będziemy jeszcze zaglądać na wrocławskie lotnisko, m.in. w porannym programie Radia RAM między 6 a 10. Od poniedziałku 21.06 do piątku 25.06 czeka w nim na Was konkurs z niespodziankami od Portu Lotniczego Wrocław.

REKLAMA

To może Cię zainteresować