Co na to Tato? [NAGRODY ROZDANE]

Radio RAM | Utworzono: 17.06.2021, 12:07 | Zmodyfikowano: 17.06.2021, 12:07
A|A|A

Zwycięzców konkursu SMS-owego zaprosiliśmy po odbiór prezentów 23 czerwca do siedziby Radia RAM.


Do wygrania z okazji Dnia Taty były zestawy nagród:
1. Kosmetyki Le Petite Marseillais.
2. Voucher o wartości 300 zł od Go Racing na jazdę super samochodami.
Sponsorem konkursu jest właściciel serwisu z voucherami na jazdę super samochodami Go-racing.pl.
Chcesz poczuć adrenalinę przy pokonywaniu zakrętów jak kierowca wyścigowy i ciarki na plecach, słuchając ryku mocnych silników? Większość z nas do tej pory widziała takie rzeczy najwyżej w filmach lub grach komputerowych, a teraz możemy doświadczyć ich na żywo, na zamkniętych torach wyścigowych, bez innych uczestników ruchu!
Nie wiesz jak to jest prowadzić Lamborghini lub docisnąć gaz do dechy Ferrari i widzieć, jak szybko zmienia się krajobraz? My już to wiemy - tego uczucia nie da się opisać słowami, natomiast już teraz możecie na własnej skórze przekonać się, jak to jest! Zapraszamy na przejażdżki sportowymi super samochodami.
3. Vouchery na 60 minut pływania kajakiem po Odrze z wrocławskiej Zatoki Gondoli.
Sponsorem nagrody jest Zatoka Gondoli, wypożyczalnia kajaków, motorówek.
4. Voucher o wartości 50 zł do Restauracji Złoty Pies.
5. Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania bezterminowo na usługi oferowane przez zakład „Pan Elegant” lub kosmetyki do brody „SZTOS”.
Sponsorem nagrody jest Zakład klasycznego fryzjerstwa męskiego Pan Elegant, Tęczowa 6, Wrocław.
6. Sześciopak kooperacyjny. Sponsorem nagrody jest Browar Stu Mostów, www.100mostow.pl
Pierwszy taki zestaw w Polsce składający się z sześciu niesamowitych piw uwarzonych przez wrocławski Browar Stu Mostów wspólnie z przyjaciółmi z Europy i Ameryki Północnej.
W skład zestawu wchodzi 6 puszek, każda o pojemności 440 ml, przygotowanych w ramach następujących kooperacji:
1) Whiplash Brewery - Old School Imperial Stout - 10% zawartości alkoholu, uwarzony z użyciem 6 różnych słodów, chmielony klasycznymi amerykańskimi chmielami. Treściwy, o palonym aromacie i z czekoladowymi nutami.
2) 3 Sons Brewing - Imperial Pastry Stout with Cocoa Nibs, Pecan Nuts and Tonka Bean - 9,8% zawartości alkoholu i słodki, bogaty, dekadencki wręcz smak zainspirowany klasycznymi południowymi deserami.
3) Other Half Brewing - DDH DIPA - soczysta, jasna, wysoce pijalna podwójna IPA chmielona na zimno z użyciem chmieli Strata, Citra i Motueka, z wyczuwalnymi nutami mango, cytryny Meyera i mandarynkowego sorbetu. Alkohol: 7,7%.
4) Crak Brewing - DDH NEIPA with Coconut - uwarzona z użyciem płatek i cukru mlecznego, podwójnie chmielona na zimno i kondycjonowana wiórkami kokosowymi. Silne, tropikalne, wysoce chmielowe aromaty doskonale zakrywają alkohol o zawartości 6,6%. 
5) Verdant Brewing - New England IPA - dzięki oszczędnemu użyciu słodów piwo to jest wyraźnie, intensywnie chmielowe - a tym na zimno z użyciem amerykańskich i nowozelandzkich chmieli. ABV: 6,3%.
6) Bellwoods Brewery - DDH Sour IPA - podwójnie chmielona na zimno kwaśna IPA, chmielona z użyciem klasycznych amerykańskich chmieli i australijskiego Galaxy. Dominują tu nuty mango, owoców cytrusowych i wyraźnie wyczuwalna aromatyczna marakuja. Zawartość alkoholu: 6,8%.
Ten niesamowity i jedyny w swoim rodzaju zestaw zapakowano w estetyczne pudełko, co czyni z niego idealną przepustkę do świata kraftu i niesamowity pomysł na prezent - tak dla siebie, jak i dla przyjaciela lub kogoś bliskiego.
https://www.piwnemosty.pl/product-pol-1408-Browar-Stu-Mostow-szesciopak-kooperacyjny.html?query_id=2

Regulamin konkursu - TUTAJ.

REKLAMA

To może Cię zainteresować