Zaklęty Targ: Weekend otwarcia za nami

Radio RAM | Utworzono: 11.05.2021, 19:55 | Zmodyfikowano: 11.05.2021, 19:55
A|A|A

fot. mat. prasowe

Podczas premierowej odsłony Zaklętego Targu we wnętrzu Zaklętych Rewirów odwiedzający mogli zapoznawać się z ofertą takich wystawców jak m.in. Kiszone Specjały, NieInna, Sadownictwo Rogalewicz, byTasha Pikafka, Makutu czy B. Coffee. Weekend otwarcia targu przyciągnął pod adres Krakowska 100 w sumie kilkaset osób, które często opuszczały teren imprezy z torbami pełnymi najwyższej jakości żywności lub przedmiotów artystycznych.

- Zaklęte Rewiry zaczęły pisać nową kartę swojej historii i myślę, że jest to początek bardzo udany. Zaklęty Targ jest inicjatywą, którą zdecydowanie chcemy rozwijać. Zapraszamy wystawców do siebie, niech pokażą się wrocławianom. Najbliższa okazja do tego będzie już za tydzień. Pojawią się kolejni wystawcy, którzy już przygotowują się na nasz targ. – komentuje Ryszard Chorążyczewski, właściciel Zaklętych Rewirów.

Przed wojną na Przedmieściu Oławskim działali najlepsi rzemieślnicy. To tu wstąpić można było do drukarni perkalu, niciarni tureckiej, czy jednej z najpiękniejszych aptek. Teraz historia zatoczy koło i na ulicę Krakowską powrócili najlepsi wytwórcy, oferujący swoje stojące na najwyższym poziomie produkty.

Tworzymy nowe, kreatywne przedsięwzięcie, które da nową energię miastu i lokalnym firmom. Wielu małych przedsiębiorców i artystów nie otrzymało wsparcia w czasie pandemii, u nas mogą znaleźć swoje miejsce i z powodzeniem prowadzić sprzedaż – tłumaczy Ryszard Chorążyczewski.

Zaklęty Targ ma charakter cykliczny. Wydarzenie odbywać będzie się co tydzień, w sobotę i niedzielę, od godz. 10:00 do 16:00. Następna edycja już 15 i 16 maja.

REKLAMA

To może Cię zainteresować