Wśród przyjaciół "Entre amigos" na Półce z Książkami [POSŁUCHAJ]

Anna Fluder | Utworzono: 28.04.2021, 12:09 | Zmodyfikowano: 28.04.2021, 12:09
A|A|A

fot. "Entre amigos. Hiszpański przepis na szczęście".

Chcesz wiedzieć, jak żyć lepiej, pełniej, trochę wolniej i zwyczajnie radośniej? Weź przykład z Hiszpanów! Monika Bień-Königsman udowadnia, że słoneczna pogoda, tłumy tańczące na ulicy i wypełnione po brzegi bary nie są niezbędne do tego, by poczuć hiszpański klimat i radość. Ta książka zabierze cię w niezwykłą podróż do Andaluzji, która nie wymaga wychodzenia z domu. Poznaj sekrety tego wyjątkowego regionu i wypróbuj ponad 50 oryginalnych przepisów, które pozwolą ci stworzyć smaki rodem z hiszpańskich barów we własnej kuchni!

Już sama okładka publikacji, która trafia na naszą Półkę z Książkami "Entre amigos. Hiszpański przepis na szczęście" przykuwa uwagę. A gdy zajrzymy do środka to nie tylko czytamy o ciekawych i wartych odwiedzenia miejscach na południu Hiszpanii, gdzie Andaluzja i Kordoba,  ale też nabieramy apetytu na proponowane przez autorkę dania i zachwycamy się fotografiami niezwykłej architektury, klimatycznych zakątków i kolorowych barów.  Monika Bień-Königsman oddaje w ręce czytelników książkę tak różnorodną i wielobarwną jak tapas, które najlepiej smakuje wśród przyjaciół.

Więcej o wyprawach Moniki Bień-Königsman na południe Hiszpanii można przeczytać na blogu: http://hiszpanskiesmaki.es albo na
Fanpage: https://www.facebook.com/hiszpanskiesmaki?ref=hl

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować