PL gra: WaluśKraksaKryzys zdradza tajemnice [POSŁUCHAJ]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 09.03.2021, 15:57 | Zmodyfikowano: 09.03.2021, 15:57
A|A|A

WaluśKraksaKryzys, mat. prasowe

Zastanawiając się czym dziś jest alternatywa w muzyce lub jak brzmi współcześnie nurt daleki od najpopularniejszych melodii w Polsce – warto zwrócić uwagę na Walusia. Zadebiutował z chałupniczą płytą MiłyMłodyCzłowiek w 2019 roku nagraną od A do Z samodzielnie, w domowych warunkach. Materiał ukazał się ostatecznie nakładem niezależnej wytwórni Trzy Szóstki,  brzmieniowo nawiązując do estetyki post punku i szeroko pojętej muzyki garażowej, z elementami elektroniki, paletą przesterów i efektów. Na niedługo potem podpisał kontrakt z MysticProduction wchodząc na nowy poziom rozpoznawalności w całym kraju. 

WaluśKraksaKryzys to wychowany na AC/DC 25-latek o pokręconym życiorysie, piszący utwory biograficzne bo nie potrafi zmyślać. Waluś to próbka pozainstagromwego życia współczesnych młodych ludzi. Sprawdźcie jak to działa!

W audycji PL gra po 22:00 (09-03-2021) rozmawialiśmy z artystą o najbliższych planach i narastających zmianach podczas przygody zwanej życiem. Pandemia zatrzymała jego trasę koncertową, ale nie stracił zapału by wziąć większy rozpęd na nadchodzące sukcesy. 

W ten piątek możemy usłyszeć Walusia na żywo we Wrocławiu w A2.  Koncert odbędzie się zgodnie ze wszystkimi regulacjami związanymi z trwającą pandemią i w pełnym reżimie sanitarnym.

REKLAMA

To może Cię zainteresować