Maciej Zieliński wzmacnia klub Współczesny Wrocław

km | Utworzono: 27.01.2021, 08:29 | Zmodyfikowano: 27.01.2021, 09:00
A|A|A

fot.wks-slask.pl

- Członkowie Współczesnego Wrocławia podobnie patrzą na świat, samorząd i politykę. Moje cele się nie zmieniają – podkreśla Maciej Zieliński.

Od dziś klub radnych Współczesny Wrocław liczy już czterech członków – Tadeusza Grabarka, Michała Górskiego, Tomasza Hanczarka i Macieja Zielińskiego. – To dla nas zaszczyt, że Maciej Zieliński zdecydował się na dołączenie do naszego klubu. Chcemy budować szeroką ofertę programową, a szczególnie ważne w czasach pandemii jest zachęcanie wrocławian do aktywności fizycznej. Maciej Zieliński będzie tu niezastąpiony jako ekspert – mówi Tadeusz Grabarek, przewodniczący klubu.

Jak swoją decyzję o zmianie barw klubowych argumentuje sam Maciej Zieliński?

- W każdej drużynie dobry klimat w szatni przekłada się na skuteczną grę na boisku. Dlatego od dziś swoją rolę w Radzie Miejskiej Wrocławia będę odgrywał w klubie Współczesny Wrocław, którego członkowie podobnie patrzą na świat, samorząd i sport. Moje cele się nie zmieniają. W nowym klubie będę przede wszystkim dzielił się moją wiedzą i doświadczeniem w popularyzacji sportu i aktywności fizycznej – argumentuje Zieliński.

- Maciej Zieliński to dla nas olbrzymie wzmocnienie – zauważa Tomasz Hanczarek. – Dzięki jego odważnej decyzji rośnie w Radzie Miejskiej środowisko ludzi potrafiących myśleć samodzielnie i nieszablonowo – dodaje. Nawiązuje w ten sposób do faktu, że bez głosów Współczesnego Wrocławia i Nowoczesnej nie da się już zbudować w Radzie Miejskiej większości.

Radni nowego, powiększonego klubu zwracają jednak uwagę, że najważniejsza jest realna poprawa jakości życia wrocławian, dialog i szacunek. - Jestem przekonany, że razem osiągniemy wiele sukcesów dla Wrocławia! – kwituje Maciej Zieliński.

REKLAMA

To może Cię zainteresować