Pola Chobot & Adam Baran z nowym singlem pt. Kurz [PODCAST]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 24.11.2020, 21:35 | Zmodyfikowano: 24.11.2020, 21:35
A|A|A

Pola Chobot & Adam Baran

Pola Chobot i Adam Baran to ludzie, którzy mimo skrajności charakterów, tworzą jeden, dziki organizm muzyczny. Piosenki, które komponują, swą prostotą i transowością nawiązują do bluesa, często jednak wykraczając poza jego klasyczną formę. Pola jest wokalistką oraz autorką tekstów. Adam to gitarzysta i kompozytor.

Pierwszy album w dyskografii duetu okazał się ogromnym sukcesem artystycznym i zgromadził wokół Poli i Adama grono nowych fanów poszukujących ambitnej muzyki alternatywnej oraz bluesa na miarę dwudziestego pierwszego wieku. My, a więc redakcja muzyczna Radia RAM – należymy do tego zacnego grona! W nowym singlu artyści nadal pozostają blisko swoich korzeni i inspiracji, za to odważniej romansują z melodią.

Singiel Kurz to zapowiedź wydawnictwa, które ukaże się na wiosnę.

Organiczny fortepian, trójwymiarowe gitary i pełna emocji treść wytwarzają ciepły, przestrzenny i niepokojący nastrój, który zwiastuje nowy kierunek na naszej muzycznej drodze  – mówią o nowym singlu artyści.

Za to Pola Chobot w audycji PL gra opowiedziała nam nieco więcej o czym Kurz jest...

Fortepian dołączył do minimalistycznego instrumentarium zespołu, dla którego organiczne brzmienie zawsze stało na pierwszym miejscu:

Jak artyści odnajdują się w pandemicznej rzeczywistości i czy uczestniczą w kulturze online?

Czekamy z niecierpliwością na nowy album!

REKLAMA

To może Cię zainteresować