Dr Hałs zaprasza do "Przychodni na Dębowej" [PODCAST]

Bartek Synowiec, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 03.07.2020, 13:14 | Zmodyfikowano: 03.07.2020, 13:14
A|A|A

Dr Hałs w Radiu RAM

Przychodnię prowadzi Dr Hałs (Zbigniew Koźmiński) i Siostra Hołm (Agnieszka Charkot) udzielający konsultacji medycznych i specjalizujący się w leczeniu szczególnych i wyjątkowych przypadków chorobowych. Obostrzenia higieniczne i brak odpowiednich certyfikatów medycznych pozwalają Dr. Hałsowi i Siostrze Hołm unikać odpowiedzi na trudne pytania, a zarazem pozwalają subiektywnie i sarkastyczne opisywać przebieg choroby i udzielać porad medycznych swoim pacjentom doznającym psychosomatycznych zaburzeń w czasie przymusowej izolacji. Omówione zostaną również najważniejsze kwestie związane z przestrzeganiem zasad higieny.

Porady udzielane przez lekarza i siostrę będą zalecały m.in. szereg oryginalnych terapii opracowanych na bazie ćwiczeń pantomimicznych, rozgrzewek ruchowych stosowanych w codziennym treningu aktora-mima.

W role pacjentów wcielają się aktorzy wrocławskiej pantomimy, a serial powstał na bazie pomysłu i koncepcji Zbigniewa Koźmińskiego, aktora WTP, który gościł w naszym studiu, aby opowiedzieć o projekcie.

REKLAMA

To może Cię zainteresować