Zmarł Wojciech Szymański, były szef Radia RAM

Radio RAM, GN | Utworzono: 26.06.2020, 11:19 | Zmodyfikowano: 26.06.2020, 12:19
A|A|A

fot. Monika Jaworska

Wojciech Szymański przez lata był dziennikarzem prasowym, m.in. w „Słowie Polskim” i „Gazecie Wyborczej”. Jako szef Radia RAM często podkreślał dumę ze współtworzenia zespołu, który odpowiada za brzmienie radia na 89,8 FM. Był dla nas partnerem, otwartym na rozmowy, skupionym na podkreślaniu wrocławskiego charakteru stacji. Historia Wrocławia i bieżąca sytuacja w mieście – to były jego najważniejsze zainteresowania, które pielęgnował również w czasie pracy przy Karkonoskiej. 

Poznaliśmy go jako szefa, wspominamy jako Przyjaciela. Serdeczne wyrazy współczucia dla Najbliższych Wojtka. Koleżanki i Koledzy z Radia RAM. 


Pożegnanie Wojtka w czwartek 2 lipca o godz. 12.40 na Cmentarzu Osobowickim. Uroczystość będzie miała charakter świecki.


Na zdjęciu Wojtek z częścią zespołu Radia RAM podczas turnieju kręglowego w kwietniu 2015 roku.

Wojtek podczas pracy przy swoim biurku szefa.

Wojtek nie lubił, gdy mu się robiło zdjęcia. Był z nami tylko 3 lata, ale był uczciwym, pracowitym szefem. Mocno trzymaliśmy za niego kciuki, walczył bardzo dzielnie i nie zamierzał się poddawać, bo chciał jeszcze tyle rzeczy... choćby zobaczyć Nowy Jork. Po kolejnej chemii pisał: "Jedyna korzyść z tej korony jest taka, że ludzie siedzą na tyłkach w domu i nie muszę nikomu zazdrościć... Pozdrów wszystkich w radiu ode mnie".
Wojtek, dziękujemy!

REKLAMA

To może Cię zainteresować