Recenzje Dagmary Chojnackiej: Książka "Hvile", serial "Tropiciele" i zakończenie sezonu w Capitolu [PODCAST]

Dagmara Chojnacka | Utworzono: 22.06.2020, 22:23 | Zmodyfikowano: 22.06.2020, 22:23
A|A|A

Fot. Maciek Przesalski

HVILE – JAK NORWESKA SZTUKA ODPOCZYNKU URATUJE NAM ŻYCIE:

Autorka tej książki, Swii Auvili, uratowała swoje życie odnajdując umiejętność wypoczywania. Warto sobie przypomnieć, jak działa nasz mózg i ciało, jak bardzo oduczyliśmy się dawać sobie to, bez czego nasz organizm biologicznie nie potrafi dobrze funkcjonować. Wiele świetnych historii, danych naukowych, anegdot. Dagmara twierdzi, że już czytanie tej książki było dla niej jak terapia:

ZAKOŃCZENIE SEZONU W CAPITOLU


Teatry witają publiczność po pandemicznej przerwie, a równocześnie żegnają się przed wakacjami. Pieśń Kozła podarowała swoim fanom darmowy tydzień „Wojownika” i zaprasza na najbliższy weekend na biletowany „Return to the Voice” w Katedrze. Teatr Muzyczny Capitol przygotował wspaniały, pełnowymiarowy koncert – spektakl, w którym z ogromnym humorem ujawnił „pandemiczne”, domowe produkcje artystów i przypomniał już na żywo, na scenie wiele wspaniałych musicalowych perełek.

TROPICIELE – nowy serial z RPA

Po pierwszych trzech odcinkach Dagmarę najbardziej zachwyciła wielość ras, języków, narodowości – czyli prawdziwy tygiel, w jakim agenci specjalni Republiki Południowej Afryki muszą zapobiec terrorystycznym zamachom islamskich ekstremistów w Cape Town. I kobiece, mocne bohaterki. (Nie zdążyła wspomnieć o urodzie bohaterów męskich!). Serial na pewno do sprawdzenia:

REKLAMA

To może Cię zainteresować