Zmiana organizacji ruchu na Placu Społecznym

el, Malwina Gadawa | Utworzono: 09.05.2020, 15:29 | Zmodyfikowano: 09.05.2020, 16:30
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne/ archiwum radioram.pl

Kierowcy nie byli wcześniej informowani o zmianach, wielu więc było zaskoczonych w sobotę nową organizacją ruchu. Jadąc od strony mostu Pokoju nie można skręcić na jezdnię prowadzącą do centrum. Zwężono także jezdnię dla kierowców jadących od strony placu Grunwaldzkiego do centrum. Zmieniono także trasy linii autobusowych A, N oraz kursów nocnych linii 246, 253 i 255. Prace przy sieci ciepłowniczej potrwają miesiąc. Kierowcy w najbliższych dniach muszą spodziewać się utrudnień także na ul. Grunwaldzkiej, na odcinku od skrzyżowania z Reja do skrzyżowania z Górnickiego i Ładną. Zostanie tam uporządkowane parkowanie w sąsiedztwie Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście. Ewa Mazur, rzeczniczka Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta apeluje do kierowców, aby zwracali uwagę na znaki i nie parkowali na pamięć.

Kolejne pięć miejsc postojowych pojawi się od strony południowej komisariatu.Przez weekend kierowcy nie przejadą przez ul. Miedzianą zlokalizowaną na wrocławskim Grabiszynie. 

Dodatkowo aż do 17 maja mogą występować utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Miedzianej i Mosiężnej. W związku z remontem torowiska na ulicy Pomorskiej, na placu Staszica i ulicy Reymonta, od 9 maja planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 14, 15, 24 i 70. Więcej TUTAJ

REKLAMA

To może Cię zainteresować