Remonty i utrudnienia na Placu Grunwaldzkim, Osobowicach i Nowym Dworze

el, Malwina Gadawa | Utworzono: 25.04.2020, 10:55 | Zmodyfikowano: 25.04.2020, 12:01
A|A|A

fot. archiwum radioram.pl

Anna Bytońska z wrocławskiego urzędu tłumaczy, że zmiany będą dotyczyły linii tramwajowych 0L, 4, 16 i 33 oraz linii autobusowych D, 145, 146, 149 i kursów nocnych linii 241.

Tramwaje od placu Społecznego zostaną skierowane objazdem przez most Pokoju, ulicę Wyszyńskiego i Szczytnicką do Ronda Reagana z pominięciem przystanku "Urząd Wojewódzki" i "Most Grunwaldzki". Zmiany w kursowaniu komunikacji publicznej wprowadzono także w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ulicy Osobowickiej i pracami na pętli tramwajowej.

Pomiędzy placem Staszica, a placem Wyzwolenia na Osobowicach zostanie uruchomiona okresowa linia autobusowa 714, która będzie kursowała przez ulicę Reymonta, most Osobowicki, ulicę Osobowicką i Krotoszyńską. W ten weekend kierowcy przejeżdżający przez ul. Rogowską na Nowym Dworze we Wrocławiu również muszą liczyć się z utrudnieniami. Na wysokości nr 156A będzie zwężenie jezdni. Przyczyną ograniczeń są prace przy budowie przyłącza sanitarnego przez dewelopera. Ewa Mazur, rzeczniczka Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta informuje o kolejnych zmianach.

Dojazd do ul. Sołtysowickiej będzie możliwy wytyczonym objazdem przez ul. Koszarową.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować