Drag queens szykują się do występu na PPA [PODCAST]

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 20.02.2020, 12:03 | Zmodyfikowano: 20.02.2020, 12:03
A|A|A

Szykuje się niezły skandal, bo na światło dzienne wyjdą tajemnice, o których milczą wszystkie bajki świata. Kto wie, jak wygląda życie królowej, a nawet czterech, w Polsce, kraju na pograniczu rzeczywistości i science fiction? Czy królowym uda się przejąć władzę, zdobyć sławę, pieniądze, prawdziwą miłość i jeszcze uratować wszechświat? Czy poza manną z nieba posypie się też brokat? Czy bruk polskich ulic gotowy jest na ich szpilki? A w razie czego, czy NFZ zapewni odpowiednią rehabilitację skręconym kostkom? Czy jesteśmy gotowi na bal bez Zenka Martyniuka?

"Najczęściej zadawane pytania. Rewia Drag Queen" to opowieść o spełnianiu marzeń i inności, ale przede wszystkim o sławach polskiej sceny Drag Queens - Filodendron Monsterze, Ka Khatarsis, Papinie McQueen i Twojej Starej, którym towarzyszyć będzie Eloy Moreno Gallego. Reżyseria Piotr Soroka, dramaturgia Agnieszka Charkot, choreografia Agnieszka Dziewa, muzyka Szymon Tomczyk, kostiumy Adam Królikowski.

Premiera 25 marca na Scenie Kameralnej w Imparcie w ramach 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej Nurtu Off.

O tym czego możemy się spodziewać opowiadali Piotr Soroka - reżyser z Novy Ruch Teatr oraz dwie drag queen - Filodendron Monstera i Papina McQueen.

 

 

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować