Julia Marcell - nowy termin koncertu!

Joanna Mazurek, BT | Utworzono: 07.11.2019, 10:19 | Zmodyfikowano: 16.03.2020, 10:19
A|A|A

fot. mat. prasowe

Julia Marcell to oryginalna, zdolna artystka o niespotykanie ciekawej barwie głosu. Polka, przez długi czas mieszkająca i nagrywająca u naszych zachodnich sąsiadów. Została laureatką prestiżowych nagród, m.in.: PASZPORTU POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem. 

Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”
"Moment i wieczność" to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”.

Radio RAM zapraszamy.

Julia Marcell „Skull Echo” KONCERT PRZEŁOŻONY NA 22 listopada 2020, godz. 19.00, BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ
Sala Koncertowa przy Karkonoskiej 10
Bilety dostępne w Radiu RAM oraz na eventim.pl, ebilet.plbiletin.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować