Nowe twarze i nowe głosy w Muzycznym Wrocławiu

Maciek Szabatowski | Utworzono: 25.09.2019, 13:53 | Zmodyfikowano: 25.09.2019, 14:36
A|A|A

Po 18:00 na krześle w Muzycznym Wrocławiu zasiadł po raz pierwszy w historii naszego programu Marek Niedzielski. 

Od  trzynastu lat zajmuje się muzyką. Jego wiodącym instrumentem jest perkusja. Zagrał wiele koncertów, przez ten czas poczuł, że scena stała się jego drugim domem, a występowanie na niej czymś niezbędnym do życia. Bębny pomagają mu w tworzeniu. Swoją muzykę opiera na rytmie i wokalu. dlatego postanowił rozwinąć swój wokal Jak twierdzi, śpiewając możę wyrażać siebie w sposób bezkompromisowy. Granie koncertów dało mu możliwość poznania muzyków, którzy chętnie podjęli z nim współpracę.Autorskie kompozycje Marka ułyszeliśmy w pierwszej godzinie Muzycznego Wrocławia.

Po 19:00 głos męski zamieniliśmy na kobiecy. Naszym gościem była Kamila Bakalarczyk.

Kamila występowała na najważniejszych festiwalach polskiej piosenki m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Sopot Festival,  koncertach telewizyjnych oraz jako chórzystka w zespole Anny Wyszkoni. Miała przyjemność występować także z Krzysztofem Cugowskim i zespołem Bracia, Golec uOrkiestrą, Anną Żebrowską, The Crackers. Możecie ją także usłyszeć w“Antykabarecie Dobry Wieczór we Wrocławiu” oraz w zespole OK Band. 


Podobnie jak w przypadku Marka, Kamila podzieliła się z nami własnymi kompozycjami.Oto zapis spotkania z dwojgiem naszych gości na 89.8 FM.


REKLAMA

To może Cię zainteresować