Vegan World Festival

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 05.08.2019, 13:18 | Zmodyfikowano: 05.08.2019, 13:18
A|A|A

Festiwal oprócz części muzycznej obfitować będzie w program edukacyjny (pokazy kulinarne, wykłady itp.) przygotowane przez największe krajowe i światowe organizacje pro zwierzęce. To okazja do spędzenia wakacji w pięknych Górach Izerskich i świetnej zabawy. Dzień można będzie rozpocząć jogą, następnie wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach czy pokazach. Wieczorem bawić się podczas niezwykłych koncertów a następnie zasnąć przy mistycznych dźwiękach gongów.

Część zysku z imprezy zostanie przeznaczona na działania statutowe tych organizacji. Kupujący bilety będą mieli opcję wyboru na którą z organizacji zostanie przekazany procent z ich biletu. Bilety wejdą do sprzedaży już za chwilę.

Koncerty: Mikromusic, Ga-Ga Zielone Żabki, Keira Is You, Michal Pydo Band, Marek Piekarczyk, latające pięści, Komety, Bleeding Moses, Strain, Drums over Knives, Dubrising

Udogodnienia: parking samochodowy, pole namiotowe, sanitariaty, pomoc medyczna, plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne, joga o poranku, miejsce na ognisko, las, łąka i góry.

Festiwal odbędzie się w dniach od 16 do 18 sierpnia w Stacji Wolimierz. O całym wydarzeniu opowiedzieli na naszej antenei organizatorzy - Rafał Nawrocki i Artur Witkowski.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować