Konkurs z naszej paczki na pobudkę dla fanów żużla

Radio RAM | Utworzono: 30.07.2019, 20:58 | Zmodyfikowano: 30.07.2019, 20:58
A|A|A

Od poniedziałku do piątku proponujemy Wam zabawę w nowym konkursie Radia RAM. Codziennie w godzinach 6.00 - 10.00 usłyszycie pytanie, na które odpowiedzieć należy wysyłając SMS pod nr 72280, wpisując w treść: RAM + odpowiedź + imię i nazwisko (koszt 2,46 zł).  
Sponsorem konkursu jest  firma kurierska GLS, sponsor generalny Żużlowej Reprezentacji Polski.

Fani żużla nie powinni mieć żadnych problemów z udzieleniem konkursowych odpowiedzi. Pytaliśmy już o pseudonimy żużlowych zawodników oraz nasze własne przezwiska i o to, kto pierwszy zabrał cię na mecz żużlowy? Przed nami kolejne zadania - codziennie nowe.

Na zwycięzców czekają nagrody specjalne dla fanów żużla!

Są to zestawy składające się z koszulek Żużlowej Reprezentacji Polski z autografem Janusza Kołodzieja, gier planszowych Paczko biznes oraz gadżetów żużlowych tj. skarpetki, torebka i t-shirt z wizerunkiem zawodników.Jako pierwsza w "Konkursie z naszej paczki" zwyciężyła Alicja Gabryszak, którą tata Krzysztof specjalnie obudził w poniedziałkowy poranek słysząc, że w Radiu RAM są do wygrania prezenty dla kibiców żużla, a Ala - wielka fanka wrocławskiej Sparty - dumnie nosi wykonaną przez siebie klubową czapkę!
fot. Krzysztof Gabryszak - zdjęcia z meczu WTS Wrocław vs GKM Grudziądz

O przygotowaniach do Grand Prix we Wrocławiu opowiedział w naszym studiu Przemysław Liszka, żużlowiec Sparty Wrocław, który na najbliższych zawodach będzie zawodnikiem rezerwowym.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować