Sierpień z komedią we Wrocławskim Teatrze Komedia

Agnieszka Żulewska, BT | Utworzono: 16.07.2019, 10:46 | Zmodyfikowano: 16.07.2019, 10:47
A|A|A

fot. mat. prasowe

Na scenie Wrocławskiego Teatru Lalek (pl. Teatralny 4) tegoroczna edycja Sierpnia z Komedią rusza w piątek 2 sierpnia. Rozpoczynają ją spektakle „Pomocy domowej” Marca Camelottiego. Tegoż autora obejrzymy również prawdziwy hit, od lat uwielbiany przez publiczność czyli  "Boeing, boeing” (23, 24 i 25 sierpnia).

Natomiast spektakle „Nic nie gra” autorstwa H. Lewisa, H. Shieldsa i J. Sawyera (9, 10, 11 sierpnia) to zdaniem publiczności najlepsza komedia prezentowana na londyńskim West Endzie. I ta opinia potwierdza się na wrocławskiej scenie.

„Z twoją córką? Nigdy!” Antonina Prochazki zobaczymy 16, 17 i 18 sierpnia. Niesamowite i zabawne przygody dwóch małżeńskich par rozgrywają się... przy przepięknych piosenkach
Karela Gotta.

Finał „Sierpnia z komedią” (30, 31 sierpnia i 1 września) to najnowsza pozycja w repertuarze Wrocławskiego Teatru Komedia czyli „Damski biznes” w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego. Tempo, przebieranki, gagi, błyskotliwe dialogi, znakomite aktorstwo to atuty tego przedstawienia. Zatem, wakacje we Wrocławiu zapowiadają się niezwykle pogodnie (niezależnie od aury).

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować