Corona Sunsets Session już w sierpniu na największej plaży we Wrocławiu

Radio RAM | Utworzono: 21.06.2019, 13:35 | Zmodyfikowano: 21.06.2019, 13:49
A|A|A

- Realizujemy swoje marzenie, którym od początku była chęć rozwijania życia artystycznego na nadodrzańskich terenach – tak Andrzej Bobak, współwłaściciel beach baru HotSpot, komentuje mający się tam odbyć w sierpniu festiwal muzyczny Corona Sunsets Session.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, które jako tło dużej imprezy muzycznej wykorzystuje plażę oraz rzekę, zapraszajac uczestników festiwalu w muzyczną podróż pełną słońca, piasku i wakacyjnej beztroski. Klimatowi temu sprzyjać ma oprawa eventu, który będzie utrzymany w stylu boho, począwszy od dekoracji plaży po liczne rozrywki oraz warsztaty zaplanowane przez organizatorów.

Na liście artystów widnieją takie zespoły jak zdobywczyni Fryderyka Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Mikromusic, Mela Koteluk, Otsochodzi, Paulina Przybysz, Flirtini, SoDrumatic, Notopop, Hello My Sunshine. Koncerty zostały podzielone na dwa dni piątek (9.08) oraz sobotę (10.08)

Organizatorzy podkreślają, ze każdy z zaproszonych artystów był rozpatrywany również pod kątem tego jak wpasuje się w klimat plaży i charakter wydarzenia. Pomimo muzycznej różnorodności, line-up w przyjętym podziale na dni stanowi spójną całość, w której artyści się wzajemnie uzupełniają. 

Mająca 13000 m2 plaża HotSpot Beach Baru zostanie podzielona na kilka stref. Będzie strefa gastro w której będzie można posilić się w przerwach pomiędzy koncertami, silent disco pod mostem w zaskakującej aranżacji, strefa warsztatów dla pragnących rozwijać swoje umiejętności manualne, sportowa dla aktywnych, chillu dla szukających wytchnienia od tańczenia pod sceną, barowa dla spragnionych oraz oczywiście główna strefa muzyczna.
Przewidziane również zostały bilety grupowe oraz znacznie tańsze bilety dla dzieci od lat 4 do 10. Organizatorzy zadbali również o tych niezdecydowanych, którzy zechcą zakupić bilet jednodniowy. Otóż kupując taki bilet nie ma konieczności deklarowania konkretnej daty. Do ostatniej chwili, posiadacz biletu jednodniowego będzie mógł podjąć decyzję czy chce go wykorzystać podczas pierwszego, czy też drugiego dnia festiwalu.

Więcej informacji o wydarzeniu : profil fb
Strona główna imprezy:  coronasunsets.pl

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować