"Wybieram Europę" w Podróżach z Radiem RAM

Jan Pelczar | Utworzono: 11.05.2019, 09:35 | Zmodyfikowano: 11.05.2019, 09:35
A|A|A

Marek Michalak namawiał w Podróżach z Radiem RAM, by zgłaszać się do udziału w europejskiej grze miejskiej. Podzielił się też swoimi europejskimi doświadczeniami: z wypraw na długie miesiące (Erasmus w Barcelonie) i weekendowe spełnianie marzeń (Majówka na londyńskim West Endzie). Z podróżowania bez granic Marek chce korzystać dalej i planuje wakacje w Skandynawii.

"Wybieram Europę" we Wrocławiu to gra miejska zaplanowana na 18 maja.  Termin zgłoszeń upływa dwa dni wcześniej o 23:59. Drużynę (od 2 do 6 osób, jedna musi być pełnoletnia) można zgłosić mejlowo pod adresem zapisy@wybierameurope.eu - udział jest bezpłatny.

Organizatorzy apelują:

Dołącz do nas i pokaż, że „WYBIERASZ EUROPĘ!”. Wykonaj szereg zadań, które postawią przed Tobą słynni Europejczycy - od irlandzkiej piratki Grace O'Malley i królowej Bony po Leonarda da Vinci czy Marię Curie-Skłodowską i zdobądź atrakcyjne nagrody.

Każdy na starcie otrzyma pamiątkowy t-shirt, a na drużyny z najlepszym wynikiem czekać będą atrakcyjne nagrody – gry planszowe, bilety do kina i aquaparku.

Gra miejska „Wybieram Europę!” wystartuje z Domu Europy – ul. Widok 10. Teren rozgrywki obejmie natomiast ścisłe centrum Wrocławia. Miejsca, gdzie będą ukryte kolejne zadania, będą musieli rozszyfrować uczestnicy gry.

Wydawanie materiałów do gry rozpoczniemy o godzinie 10.00. Gra rozpocznie się o 11:00, a całą rozgrywkę zakończymy do godziny 15.30.

REKLAMA
Dźwięki

To może Cię zainteresować