Wrocławska Parada Elfów

Bartosz Synowiec, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 12.12.2018, 13:46 | Zmodyfikowano: 12.12.2018, 13:46
A|A|A

Do wspólnej zabawy podczas parady porwie Was znany już Wrocławskiej Publiczności wielki, pluszowy Rudolf Czerwononosy, który z radością przytuli się do każdego z małych widzów. Tym razem jednak do walki o miano najważniejszej postaci barwnego korowodu staną nasi utalentowani i piękni szczudlarze. I tak oto w tym roku na Rynku pojawi się: Zadziorny Elf, Wróżka, Barwny Król, pełen wdzięku Dzwoneczek, skrzydlaty Anioł i wschodząca gwiazda tegorocznych zimowy pokazów, czyli tańcząca Choinka. Nie zabraknie też elfów z potężnymi, kolorowymi flagami i naszych uroczych elfich wróżek, które porwą do tańca tych mniejszych, ale z pewnością także tych nieco większych gości Jarmarku.

W tym roku organizatorzy opowiedzą niezwykłą historię elfich laleczek-pozytywek, które przez lata leżały zupełnie zapomniane na strychu Fabryki Świętego Mikołaja.To właśnie 16 grudnia w tajemniczych okolicznościach odkryje je dla wrocławian drużyna psotnych elfów. No i tu zacznie się cała świąteczna historia. Smutne, ale jakże piękne laleczki oczarują elfy delikatnością i eterycznym urokiem swojego tańca na pozytywkach, sprawiając, że zielone skrzaty zapragną je uwolnić i pokazać uroki życia w Fabryce Świętego Mikołaja. Będziemy świadkami niezwykłej przygody, w której smutne początkowo elfki zupełnie zapomną o swoich troskach na nowo odkrywając piękny, zimowy świat pod opieką naszych elfów. Nie zabraknie wspólnego tańca, popisów elfich umiejętności żonglerskich i zabawy na śniegu.

W finale parady, orgzanizatorzy zaproszą do wspólnego tańca z elfami. Razem, tanecznym krokiem i z obowiązkowym uśmiechem na twarzy wprowadzą magiczną, świąteczną atmosferę na wrocławski Rynek!

W projekcie weźmie udział ponad 20 artystów, którzy ciężko pracowali pod okiem dwójki wymagających choreografów oraz reżysera, aby przygotować dla świąteczne przedstawienie, jakiego wrocławska publiczność jeszcze nie widziała!

Program Parady Elfów:
godz. 17:00 – start parady spod biblioteki na rynku, następnie przejście dookoła całego Rynku
Około godz.19:00 – na wygrodzonym drewnianymi płotkami terenie pod Wrocławską Choinką spektakl „Elfia Przygoda w Fabryce Świętego Mikołaja”
Około godz. 19:30 – Wspólny taniec Elfów i Publiczności

Dwa elfy nawiedziły też nasze studio. O szczegółach parady posłuchacie w rozmowie z Aliną Chmielowską i Dariuszem Owczarkiem z Gwardii Gryfa:

REKLAMA

To może Cię zainteresować