RAM Session - SHE-la

Maciek Przestalski | Utworzono: 10.12.2018, 19:46 | Zmodyfikowano: 10.12.2018, 19:46
A|A|A

SHE-la

Przygotujcie się na wyjątkowy wieczór, bo twórczość SHE-la wymyka się kategoriom - style, instrumenty i rozwiązania muzyczne traktują jak środki wyrazu, dobierając je dość swobodnie, by podkreślić wagę śpiewanych słów.

Obok ballad w klasycznych aranżacjach, znajdziemy psychodeliczną muzykę cyrkową, monumentalne utwory kojarzące się z muzyką filmową czy subtelne, minimalistyczne duety na fortepian i kobiecy głos.

W Studiu Słuchowiskowym wystąpią:
Patrycja Obara - wokal
Wiktoria Ulatowska - obój
Zuzanna Siepietowska - wiolonczela
Aneta Gessler - kontrabas
Przemek Michalak - perkusja
Teo Dumski - reżyseria obrazu live
rysownicy Cloud Theater: Magda Stępień i prawdopodobnie Natalia Kozłowska

Cały projekt określamy jest mianem multiartystycznego, bo oprócz muzyki z szeroko rozumianej piosenki literackiej jest multimedialnym koncertem z rysowaną na żywo scenografią. Tym bardziej warto będzie powalczyć o zaproszenie ostatni w tym roku RAMowy koncert. Postaramy się oczwiście możliwie najwięcej pokazać Wam na naszej stronie i fb.

46. RAM Session w Radia RAM w czwartek 20 grudnia od 20:00 na 89,8 FM, a także na www.radioram.pl. Retransmisja w niedzielę 23 grudnia od 20:00 w cyfrowej jakości DAB+ Radia Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

Słuchaj Radia RAM i wygraj zaproszenia na RAM Session.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel. Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka, Ania Kłys, Chillove, KAGYUMA, Anna Rejda & Rejdpohone, Yarosh Organ Trio, Girls On Fire, Sam Alty, VERTIGO JAZZ PROJECT, Sam & Bartt, Trelecaster, MAPA, Tomasz Mreńca, More Wine Please, MIN t , Bluszcz, Pełech & Horna Duo, Naphta, Broad Peak i Bleeding Moses.

Sponsor 46. RAM Session

REKLAMA

To może Cię zainteresować