Rozgrzał nas piknik rowerowy Radia RAM [ZOBACZ, POSŁUCHAJ]

Radio RAM | Utworzono: 20.08.2018, 10:43 | Zmodyfikowano: 20.08.2018, 10:43
A|A|A

zdjęcia: Andrzej Owczarek

Tradycyjnie nasz czas wypełniły gry i zabawy. Zaczęliśmy od rozgrzewki –  skakanek, gumy i podwórkowo-wakacyjnych wspomnień – w nawiązaniu do naszego zeszłorocznego spotkania w Parku Szczytnickim. Na uczestników czekały domowe przysmaki, a na zwycięzców kosze piknikowe. Można je było wygrać w konkursach na antenie Radia RAM, na 89.8 FM.

Na miejscu można było naprawić lub oddać na przegląd rowery w mobilnym serwisie Bike Republic. 

Kto myśli, że dzieci trudno oderwać od tabletów, komputerów, bajek i gier, ten się myli. W Parku Szczytnickim wystarczyły skakanki, rowery i lina do przeciągania. Najmłodsi uczestnicy naszej imprezy wzięli też aktywny udział w treningu, który poprowadził Michał Gajewski.

Trener podkreślał, że oprócz ćwiczeń ważne jest utrzymywanie kondycji m.in na rowerze, czy na basenie. -Dwie godziny treningu tygodniowo, to za mało - mówił Michał Gajewski

 

Uczestniczyliśmy też w pokazach Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi. Małgorzata Karpińska ze Stowarzyszenia mówi, że to forma ruchu, która pozwala wyciszyć się wewnętrznie

I przeciągaliśmy linę.

Piknik był też kolejną okazja, by stanąć na starcie jedynych w swoim rodzaju zawodów w najwolniejszym wyścigu rowerowym. 

Bawiliśmy się tutaj:

 Na zwycięzców czekał blok czekoladowy, domowej produkcji. 

Już teraz zapraszamy na Rejs z Radiem RAM - po Odrze płyniemy 7 września. Bilety na statek do zdobycia na fali 89.8 FM. 

Partnerem pikników rowerowych Radia RAM jest

REKLAMA

To może Cię zainteresować