Piknik Radia RAM na dobry finisz wakacji

Radio RAM | Utworzono: 15.08.2019, 14:13 | Zmodyfikowano: 15.08.2019, 14:13
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Ostatnia niedziela sierpnia - to tradycyjny czas na ostatni w sezonie piknik Radia RAM. W Parku Szczytnickim co roku jesteśmy aktywni i tak było także tym razem. Zgodnie z hasłem "rama w ramę z Radiem RAM" proponowaliśmy: przyjedźcie na spotkanie rowerami. Na miejscu zorganizowaliśmu konkurs na najwolniejszy przejazd, który wygrał Jędrzej – jako ostatni przeciął linię mety. Wyłoniliśmy również mistrzynię skakanki, którą została Kasia. Gwoździem programu znów  była lina do przeciągania. Wygrała drużyna, w której znalazł się najaktywniejszy uczestnik pikniku – Marcel.

 

Wszyscy uczestnicy naszej imprezy, bez względu na wiek, mogli wziąć aktywny udział w treningu, który poprowadził Michał Gajewski. Wspomagał go dzielnie syn, Bruno. A jedno z zadań wymyślił wspomniany Marcel, który zarządził dwa okrążenia wokół polany. 

Stałym gościem była na tegorocznych piknikach Katarzyna Szakowska z EKOSTRAŻY, która prezentuje projekt PSIjaciele. I tym razem dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy, które mogą przydać się w odpowiedniej relacji z pupilami. Wolontariusze Ekostraży przyprowadzili na piknik wspaniałe psiaki czekające na adopcję – Henia i Blaszkę, jeszcze aktywniejszego chyba niż Marcel.  

Gwiazdą naszego spotkania była Alicja Janosz. Wokalistka wspaniałym występem dała przedsmak swojego projektu Alicja Janosz dzieciom. Wkrótce wróci do Radia RAM, by zaprosić też na Festival Pasji i Talentów Kiełczów 2019. 

Zwycięzcy konkursów organizowanych na antenie Radia RAM odebrali swoje kosze piknikowe.

Partnerem Pikników rowerowych Radia RAM jest:

REKLAMA

To może Cię zainteresować