KoktajLOVE piątki z Radiem RAM - ładujemy akumulatory na jesień

Jan Pelczar | Utworzono: 16.08.2018, 14:39 | Zmodyfikowano: 16.08.2018, 14:39
A|A|A

KoktajLOVE piątki w długi sierpniowy weekend zaczęły się od planów na przyszłość. Sprawdzaliśmy już jesienny sezon w Teatrze Muzycznym Capitol. Teraz przyszła pora na Kino Nowe Horyzonty. O nadchodzących po wakacjach wydarzeniach - Kinie Dzieci, MiastoMOVIE i Avant Art Festiwalu opowiedział  Patryk Straszak.

Znaleźliśmy też chwilę, by porozmawiać o wspólnej pasji - angielskiej ekstraklasie piłkarskiej i Arsenalu. 

Ola Hamkało i Marianna Grzywaczewska po raz kolejny zapraszają wrocławian na BAKALIE. Wydarzenie tym razem zaplanowano na niedzielę na dziedzińcu OVO Wrocław. Z organizatorkami porozmawialiśmy nie tylko o samych targach, ale także o mijających wakacjach, jako czasie ładowania akumulatorów i pozyskiwania energii na kolejny sezon twórczej pracy.  

Wrocławianin Tomasz Woroniak zadebiutował w tym roku komiksem "EDEN". Stworzył w nim świat, w którym zwierzęta, począwszy od pewnej wigilii, nie tylko przemawiają, ale  ustanawiają nowy porządek i rozliczają ludzi za wyrządzone krzywdy.  W Radiu RAM opowiedział o inspiracjach, pracy nad rysunkami i fabułą oraz swoich komiksowych idolach.

Na koniec opowiedzieliśmy słuchaczom o jedynym na świecie fakultecie Śmiechoterapii, który Maria Kmita prowadzi na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Prowadząca Humour4work zdradziła, kto jest w stanie rozśmieszyć ją na zawołanie, jak analizowała polskie komedie i dlaczego warto zajmować się naukowo żartami. 

REKLAMA

To może Cię zainteresować