The Internet "Hive Mind" - Płyta tygodnia

Radio RAM na podstawie materiałów wydawcy | Utworzono: 06.08.2018, 16:44 | Zmodyfikowano: 06.08.2018, 16:44
A|A|A

Kto wie czy nowa płyta soulowo-hiphopowej formacji THE INTERNET nie zostanie okrzyknięta jednym z najlepszych krążków tego roku? Na razie zbiera świetne recenzje w prasie branżowej na całym  świecie Najpierw dobrze wróżyły piosenki, które pojawiły się przed premierą albumu.

Na następcę 'Ego Trip' z 2015 roku przysz lo czekać trzy lata. Muzycy w tym czasie odpoczywali od siebie zajęci solowymi projektami. Wreszcie jest(premiera 20 VII2018) - 'Hive Mind'" to propozycja futurystyczno popowa, która nie powstałaby, gdyby nie przerwa w działalności zespołu, kiedy cała piątka (!) muzykow THE INTERNET wydała swoje solowe albumy. Pełni nowych pomysłów i z wolnością artystyczną, jakiej jeszcze w zespole nie było, THE INTERNET nagrali krążek radosny, pokazujący pozytywny stosunek do życia i radośc z tworzenia muzyki. Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD i 2 dwóch winylach.
THE INTERET mają na koncie 2 płyty, nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary i niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, które przyniosły im tytuł jednego z najbardziej ekscytujących zespołów mlodego pokolenia. W Polsce zobaczymy wystąpili ostatnio 11 lipca w warszawskim klubie Palladium. Czy i kiedy zobaczymy ich we Wrocławiu? Na razie nie wiadomo.


tracklista CD:
1. Come Together
2. Roll (Burbank Funk)
3. Come Over
4. La Di Da
5. Stay the Night
6. Bravo
7. Mood
8. Next Time / Humble Pie
9. It Gets Better (With Time)
10. Look What U Started
11. Wanna Be
12. Beat Goes On
13. Hold On

tracklista 2LP:
LP#1:
1A. Come Together
2A. Roll (Burbank Funk)
3A. Come Over
1A. La Di Da
2B. Stay the Night
3B. Bravo
4B Mood
LP#2:
1A. Next Time / Humble Pie
2A. It Gets Better (With Time)
3A. Look What U Started
1B. Wanna Be
2B. Beat Goes On
3B. Hold On

REKLAMA