Urodziny plus zapoznanie w Muzycznym Wrocławiu

Maciej Szabatowski | Utworzono: 04.04.2018, 10:48 | Zmodyfikowano: 04.04.2018, 10:48
A|A|A

Adrianna Styrcz (fot. archiwum artystki)

Urodzinowy koncert Adrianny Styrcz - wrocławskiej wokalistki znanej z projektów Sinusoidal, Eklektik Session i Cuda, a także z występów podczas akcji Panny z Dobrych Domów - już 11 kwietnia w klubie Vertigo.

Dziś po godzinie 18:00 spotkamy się z Adą, by zdradzić Wam atrakcje tego wieczoru. Nie zabraknie także zaproszeń na wieczór z Ms Styrcz i jej wyjątkowymi gośćmi. Kto widnieje na liście zaproszonych na ten wieczór? Sprawdzimy dziś wspólnie z tą nieposkromioną i ekscentryczną wrocławianką... :)

Po godzinie 19:00 naszą antenę zdominują klimaty alt country, a ja będę miał przyjemność po raz pierwszy na 89,8 FM zaprezentować Wam twórczość Toma J.

Tom J
to autorski projekt Tomasza Grządkowskiego, wokalisty zespoły FairyTaleShow oraz członka alternatywnego duetu Squid.Nagrany przez Tomka mini album "Sad Songs from the Countryside" to nostalgiczna opowieść o artystach, śmierci, miłości i nadziei. Punktem wyjścia jest twórczość pisarzy Beat Generation, takich jak : Jack Kerouac, Charles Bukowski czy Bob Dylan, ale mimo wszystko jest to płyta bardzo osobista.Przewijają się w niej poszukiwanie wolności, trudności drogi artystycznej, śmierci ale i, a może przede wszystkim nadziei. Muzycznie album czerpie z twórczości Johnnego Casha, Jacka White'a, Dana Aurbacha czy lery Lynn. Wszystkie utwory Tom nagrał w języku polskim, a muzycznie utrzymane są w stylistyce alternatywnego country. 


Zapraszam!
Maciek Szabatowski

REKLAMA

To może Cię zainteresować