Women For Hire - "The Return"!

Radio RAM na podstawie materiałów zespołu | Utworzono: 19.02.2018, 20:21 | Zmodyfikowano: 19.02.2018, 20:21
A|A|A

Wrocławski zespół tworzą bracia Malart, Mateusz i Krzysztof - kompozytorzy, producenci, autorzy tekstów i multiinstrumentaliści. W 2015r. do duetu dołączyła wokalistka SOFII Zosia Wypychowska, w efekcie czego powstał jeden z najbardziej charakterystycznie brzmiących polskich projektów muzycznych. Debiutanckie wydawnictwo zatytułowane Time To Waste, zostało bardzo ciepło przyjęte przez media i słuchaczy - tytułowym utworem pt. Time To Waste zachwycił się Dawid Podsiadło i jako jeden z pierwszych zaprezentowł go szerszej publiczności w swojej audycji radiowej. Piosenka do dzisiaj pojawia się na playliście Radia RAM.

Utwór Careless znalazł się na dwóch naszych  kompilacji muzycznej RAM Café 10 (Magic Records) oraz Odkryj (Luna). Debiut na żywo odbył się na festiwalu Spring Break. Ostatni singiel pl. Metafora (2016) w którym gościnnie udział wzięła Ptakova został entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy i został doceniony w recenzjach opiniotwórczych portali m.in. Porcys.

Women For Hire zagrali dotychczas szereg prestiżowych koncertów, dzieląc scenę m.in. z Ella Eyre, Shabazz Palaces, Sarsą, Fisz Emade, Mikromusic, Kamp!, Mitch&Mitch. W ostatnim czasie Women For Hire można było usłyszeć i zobaczyć w Warszawie podczas Blue Night by Absolut. oraz we Wrocławiu w ramach 17. MFF Nowe Horyzonty, na scenie Electronic Beats - zespół prezentował nowy materiał z nadchodzącego nowego wydawnictwa, który spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem.

Teraz pora na "The Return". Piosenka jest dziełem całego tria, zdjęcia do klipu - również autorstwa zespołu - powstały (jak widać) w Berlinie.

REKLAMA

To może Cię zainteresować